Kokius krovinius galima plukdyti keltu į Švediją?

Dalintis:

Jūrų transportas šimtmečius buvo pagrindinė tarptautinės prekybos priemonė ir vis dar yra populiari transporto rūšis dėl tokių veiksnių, kaip didelis krovumas, nedidelė kaina ir patikimumas esant blogoms oro sąlygoms. Be to, krovinių gabenimas jūra yra priimtiniausias sprendimas vežant krovinius dideliais atstumais, pavyzdžiui į Švediją.

Jūra gabenamų krovinių rūšys

Keltas į Švediją – pagrindinės jūra gabenamų krovinių kategorijos yra šios:

  • Konteinerių kroviniai

Konteineriais gabenami tokie daiktai kaip kompiuteriai, mėsa, drabužiai, televizoriai ir žaislai. Prekės paprastai vežamos konteineriuose su metalinėmis sienelėmis, kad būtų apsaugotos nuo ekstremalių temperatūrų, drėgmės ir blogų oro sąlygų. Konteineriai, gabenami jūra, taip pat telpa į traukinių vagonus, baržas ir sunkvežimius.

  • Skysti birūs kroviniai

Skystų birių krovinių kategorijai priskiriami pavojingi kroviniai yra mazutas, benzinas ir žalia nafta. Jie gabenami didelėmis cisternomis ir gabenami į naftos perdirbimo gamyklas ir kitus objektus. Naftos produktams gabenti naudojami baržų vilkikai ir tanklaiviai, o chemijos ir maisto pramonės produktai dažnai gabenami cheminių medžiagų tanklaiviais. Laivai reguliariai stebimi ir tikrinami, kad būtų užtikrinta, jog jie atitinka saugos reikalavimus. Logistikos paslaugų teikėjai, gabenantys skystus birius krovinius, specializuojasi tiekimo valdymo, kokybės kontrolės, ženklinimo ir pakavimo srityse.

  • Sausi birūs kroviniai

Sausų birių krovinių kategorijai priskiriami tokie kroviniai kaip smėlis, druska, cukrus, cementas, geležies rūda, anglis ir grūdai. Sausus biriuosius krovinius galima suskirstyti į dvi subkategorijas – smulkius ir stambius biriuosius produktus. Pirmajai kategorijai priklauso tokios prekės kaip trąšos, mineralai ir cementas, o antrajai – geležies rūda ir akmens anglis. Kai kurie pavojingi kroviniai taip pat gabenami biriųjų krovinių vežėjais, todėl juos iškraunant, vežant ir kraunant reikia imtis specialių priemonių.

  • Pavieniai kroviniai

Tai kroviniai, kuriuos reikia atskirai pakrauti, pavyzdžiui, meno kūriniai, namų apyvokos baldai, žemės ūkio technika ir transporto priemonių dalys. Šie daiktai kraunami į statines ir dėžes. Pavienių krovinių gabenimui taip pat naudojamos oro sąlygoms atsparios gofruoto kartono rūšys.

  • Kroviniai su ratais

Šiai kategorijai priskiriama sunkioji technika, mašinos ir kitos transporto priemonės.

Užs. Nr. 95

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą