Kompiuteriniai žaidimai – hobis, iš kurio galima užsidirbti

Dalintis:

Vos prieš dvejus metus rinkoje pasirodęs ir sparčiai augantis startuolis „Eneba“ yra internetinė platforma, kurioje žaidėjai gali pirkti skaitmeninius žaidimus bei pirkti ir parduoti nenaudojamus žaidimų diskus, konsoles bei jų priedus. Naujausias komandos fizinės prekybos per kurjerį projektas vykdomas su tikslu suburti Lietuvos žaidėjų bendruomenę kuriant palankią ir vieningą terpę fizinei vaizdo žaidimų prekių prekybai. Žaidėjams, norintiems šioje elektroninėje pardavimo platformoje parduoti žaidimus bei įrangą, skelbimo talpinimas ir prekės siuntimas yra visiškai nemokami, o kiekvienas naujas pardavėjas kartu su pirmuoju pardavimu taip pat gauna 5 Eur bonusą.

Patogus būdas parduoti

Dažnas žaidimų entuziastas turi užsilikusių žaidimų diskų, konsolių ar jų priedų, kurie bereikalingai dulka namuose. Dabar Lietuvos gyventojai turi galimybę parduoti šias prekes kitiems žaidėjams, taip susigrąžindami dalį išleistų lėšų ar netgi užsidirbti papildomai. Stebint vykstančių pardavimų tendencijas, PlayStation 4 žaidimai, pigūs Xbox One žaidimai, konsolės ir jų priedai yra net tik paklausiausios, bet ir labiausiai parduodamos prekės. Nuolat auganti vaizdo žaidimų produkcijos paklausa užtikrina, kad „Eneba“ platformoje talpinami prekių pardavimai vyktų sklandžiai, saugiai ir greitai.

Prekių skelbimo talpinimo ir pardavimo procesai yra labai paprasti. Apsilankę eneba.com puslapyje, vartotojai turi paspausti „parduok“ mygtuką, kuris juos nukreips į atitinkamą prisijungimo puslapį. Nauji vartotojai turi užregistruoti savo paskyrą sistemoje, o tada sekti detalias instrukcijas, supažindinančias su prekių talpinimo sistema. Pasirinkus pardavimui skirtas prekes, telieka užpildyti informacinius laukelius apie prekių specifikacijas, būklę ir kitus aspektus bei patvirtinti skelbimą.

Saugi pardavimų aplinka

Dirbant prie šio projekto, vienas iš „Eneba“ komandos prioritetų – užtikrinti saugią prekybą tiek pardavėjams, tiek pirkėjams. Saugumo užtikrinimas yra viena iš priežasčių, lėmusių efektyvią prekybą fizinėmis kompiuterinių žaidimų prekėmis. „TrustPilot“ sistemoje ši elektroninė parduotuvė yra pasiekusi net 4,6 patikimumo reitingą, kadangi komanda atidžiai filtruoja skaitmeninių žaidimų prekių pardavėjus, taip užtikrindama saugią apsipirkimo patirtį. Nors fizinių prekių pardavėjai nėra taip varžomi, prekyba nėra vykdoma aklinai.

Pardavėjai, norintys parduoti nebenaudojamą fizinę žaidimų prekę svetainėje, privalo pateikti tikslingą informaciją apie prekės būklę, kad pirkėjas galėtų įvertinti kiekvieno pardavėjo patikimumą. Siekiant užtikrinti kuo saugesnę apsipirkimo patirtį, svetainės fizinės prekybos ir prekių siuntimo struktūra sukurta taip, kad pinigai pardavėjus pasiektų tik tuomet, kai pirkėjas sistemoje patvirtina gautos prekės kokybę. Tokiu būdu užtikrinamas fizinės prekybos patikimumas ir abipusis pasitikėjimas tarp pardavėjų ir pirkėjų.

Dėmesio verta galimybė

„Eneba“ fizinių pardavimų platforma – tai puiki galimybė lietuviams prisidėti prie tvarios verslo plėtros renkantis parduoti nebenaudojamus kompiuterinius žaidimus, konsoles bei jų priedus. Šis ekonomiškas sprendimas grąžina dalį išleistų lėšų, suteikia progą užsidirbti ir kartu prisidėti prie vieningos Lietuvos vaizdo žaidimų aistruolių bendruomenės puoselėjimo. Suinteresuotieji prekių pasiūla taip pat yra kviečiami apsilankyti šiame tinklalapyje ir išsirinkti norimas žaidimų atributikos prekes pasinaudojant žemomis kainomis.

Užs. Nr. 29

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą