Kvepalai ir jų natos

Dalintis:

Nors kvepalus mėgsta tikrai daugelis žmonių, juos tinkamai išsirinkti moka vienetai. Kartais nuėjus į kvepalų parduotuvę ima atrodyti, jog tuoj pasiklysime skirtingų aromatų įvairovėje. Taip neretai įsigyjame visai mums netinkamus kvepalus ir galiausiai net nenorime jais naudotis. Tačiau suprasti kvapų natas ir kategorijas nėra taip jau sunku – vieną kartą įsigilinę į niuansus galėsite pradėti mėgautis tobulų kvepalų paieška.

Paėmę bet kurį kvepalų buteliuką dažniausiai ant pakuotės matysime ne tik vaizdingą aprašymą, bet ir tris natas. Jas supratus kvepalų aprašymai tampa itin lengvai suprantami.

Viršutinė nata

Pirmoji, dar vadinama galvos nata, yra tas kvapas, kurį jaučiame vos tik atidarę buteliuką ar vieną kartą purkštelėję. Ši nata išsilaiko ant odos daugiausiai iki 30 minučių, o vėliau pilnai išgaruoja. Šis pirminis kvapas yra itin apgaulingas – dažnai užuodę tik jį nusprendžiame įsigyti kvepalus, bet grįžę namo suvokiame, kad jie mums nebepatinka. Būtent dėl to, niekuomet nepirkite kvepalų neleidę kvapui išsiskleisti ant odos iki galo.

Vidurinė nata

Antroji, dažnai gražiai vadinama širdies nata, yra tarsi kvapo šerdis. Ji atsiskleidžia išgaravus pirmosios natos pėdsakams ir laikosi ant odos bent iki dviejų valandų. Būtent vidurinės natos kvapas dažniausiai yra tarsi viso buteliuko akcentas, kuris išreiškiamas ir jaučiamas labiausiai.

Apatinė nata

Paskutinė, bazinė nata, yra visų kvepalų pagrindas. Ši nata nusako viso kvapo toną ir stilių. Būtent nuo jos prasideda kvepalų kūrimas ir labiausiai priklauso gauto produkto kokybė. Šis kvapas jaučiamas didžiausią laiko dalį ir išsilaiko ilgiausiai, o visos likusios natos yra tik šios bazės papildinys.

Dabar, kai jau suprantate kvepalų natas, galite kur kas paprasčiau skaityti buteliukų etiketes – jūs suprasite, kokią reikšmę turi pagrindiniai apibūdinamieji teiginiai. Visgi nepasikliaukite vien tik užrašyta informacija. Geriausią kvapą išsirinksite tuomet, kai galėsite išbandyti jį gyvai ir papurškus ant odos palaikyti bent kelias valandas. Su laiku kvepalai pilnai atsiskleis ir jūs galėsite tinkamai įvertinti, ar tai, ką užuodžiate, tikrai atitinka jūsų norus bei poreikius. O nusipirkti kvepalus galite čia: burkalifa.eu

Užs. Nr. 72

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą