Kviečiame išbandyti kelionę į Baltijos jūrą

Dalintis:

Pramoga „Sea Safari“ laivais Baltijos jūroje veikia jau ketverius metus ir spėjo tapti viena populiariausių Lietuvoje! Kasmet sulaukiame vis daugiau keleivių iš Tauragės, Šiaulių, Kauno ir Vilniaus. Dėl didėjančio srauto plečiamės ir šiuo metu galime pasiūlyti du – 300 AG ir 600 AG RIB laivus. 

Skrodžiant Baltijos jūros bangas „Sea Safari“ laivais, išvystomas net 90 km/h greitis! Pajuntama jūros galybė, vėjas ir vandens purslai. RIB laivai manevringi ir labai saugūs, o mūsų laivavedžiai atsakingai atsižvelgia į keleivių asmeninio saugumo užtikrinimą kiekvieno plaukimo metu.

Populiariausia mūsų išvyka maršrutu Danės upė – Baltijos jūra – Danės upė, nenuvilianti net didžiausio adrenalino fanatiko, puikiai tinka ir privatiems vakarėliams – mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams ar įmonių šventėms. Tiesa, vasaros sezonu metu sulaukiame ne tik švenčiančiųjų įvairias progas, bet ir adrenalino išsiilgusių poilsiautojų bei turistų. Šios pusvalandžio trukmės išvykos metu keleiviai ne tik pasikrauna adrenalino, bet ir ramiai praplaukia Danės upe, pasižvalgo uosto akvatorijoje, pamato Baltijos jūros vartus.

O keleivių grupėms, kompanijoms, kurie nori visos ar pusdienio pramogų, siūlome turiningas išvykas į populiariausias Lietuvos pajūrio vietas su galimybe išsilaipinti Juodkrantėje, Nidoje, Mingės kaime ir kt.

Išvykos į jūrą kainoraštis:

poilsiautojams ir turistams, kurie nori jungtis prie keleivių grupės, kaina 600 AG laivu – 25 €/asm.;

švenčiantiems įvairias šventes ar kompanijoms:

* privatus plaukimas su 600 AG (tik jūsų kompanija) – 240 € (iki 10 keleivių, papildomas keleivis + 20 €).

* privatus plaukimas su 300 AG (tik jūsų kompanija) – 160 € (iki 10 keleivių).

Pramogos startas – Danės upė, po pilies tiltu, kur ir dirbame ištisus metus, įskaitant ir Jūros šventę. Į pramogą kviečiame registruotis iš anksto tel. 8 675 72 133.

www.seasafari.lt

Užs. Nr. 36

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą