fbpx

Lazerinės depiliacijos paslaugos: kiek jums tai gali kainuoti

Dalintis:

Kelis kartus per savaitę atliekamos plaukelių šalinimo skustuvu, vašku ar cukrumi procedūros atima nemažai laiko. Tai dažnai vargina ir sukelia nepatogumus, kai reikia kažkur skubėti. Tačiau šias problemas gali lengvai išspręsti plaukų šalinimo lazeriu procedūra. Jeigu jos neatliekate tik todėl nes manote, kad tai brangu siūlome susipažinti, kas sudaro lazerinės procedūros kainą.

Kokie veiksniai turi įtakos plaukų šalinimo lazeriu kainai?

Plaukų šalinimas lazeriu yra laikomas medicinine procedūra, kurią atlikti gali tik sertifikuoti specialistai. Proceso metu naudojama lazerio šviesa, nukreipta į atskirus plaukų folikulus, juos pažeidžia. Dėl šios priežasties plaukai iškrenta, o jų augimo procesas lėtėja.

Plaukų šalinimo lazeriu kaina daugelyje klinikų skiriasi. Tokiai kainų įvairovei įtaką daro klinikose naudojami lazeriai, geografinė padėtis, personalas, įvaizdis. Visgi net toje pačioje klinikoje kainos gali skirtis. Dažniausiai kainos skiriasi nuo depiliuojamos zonos, tačiau net ir pasirinkus tą pačią zoną, skirtingiems žmonėms kaina gali skirtis. Tam įtakos turi plaukų ir odos spalva, plaukuotumas bei reikalingas seansų skaičius.

Plaukų šalinimo srities dydis. Plaukų šalinimo lazeriu privalumas yra tas, kad lazerį galima naudoti bet kurioje kūno vietoje, išskyrus sritis aplink akis. Kuo didesnė kūno zona, nuo kurios reikia šalinti plaukus, tuo daugiau laiko tai užtrunka, o tai reiškia ir didesnę kainą. Tarkime pažastų ar bikini srities plaukų šalinimas kainuos mažiau nei kojų, rankų ar nugaros. Tačiau nepamirškite, kad klinikos dažnai daro nuolaidas perkant paslaugų paketus. Tad, jeigu planuojate nepageidaujamus plaukelius šalintis keliose kūno vietose, geriau iš karto įsigyti visas paslaugas ir taip sutaupyti pinigų.

Reikalingų seansų skaičius. Paprastai visą plaukų šalinimo procedūrą lazeriu sudaro 6–8 seansai. Tikslus jų kiekis priklauso nuo individualių žmogaus poreikių ir plaukuotumo. Kiek apsilankymų reikės, lazerinės depiliacijos specialistai nusprendžia tik apžiūrėję žmogaus odą. Tad jeigu bus nuspręsta, kad procedūrų pakartojimų reikės mažiau negu yra įprasta, kaina gali būti mažesnė.

Plaukų ir odos spalva. Paprastai lazeris efektyviausiai veikia tamsius plaukus, esančius ant šviesios odos, todėl tokiems žmonėms prireikia mažiau seansų ir bendra plaukų naikinimo lazeriu kaina yra mažesnė. Tuo tarpu šviesiaplaukiams ir tamsesnę odą turintiems žmonėms, reikalingas didesnis kiekis apsilankymų, dėl ko kaina kyla. Visgi yra gerų žinių: vis dažniau klinikos naudoja lazerius, kurie efektyviai naikina šviesius plaukelius, nepaisant odos spalvos. Tai leidžia šviesiaplaukiams džiaugtis geresniu ir greitesniu plaukelių šalinimu.

Klinika, specialistai ir įranga. Plaukų šalinimo lazeriu kaina gali priklausyti nuo joje naudojamos įrangos ir dirbančių specialistų. Turbūt nenustebsite, kad prabangios, aukštus standartus taikančios klinikos paslaugos yra gerokai brangesnės. Taip pat labai svarbu, kokia įranga naudojama klinikoje bei jose dirbančių specialistų kvalifikacija. Jeigu procedūros atliekamos su naujausiais lazeriais, tai ir procedūra yra brangesnė. Prisiminkite, kad plaukų šalinimas lazeriu tikrai nėra tinkamiausia vieta taupyti. Geriau išleisti daugiau, bet pasirinkti patikimą kliniką. Todėl prieš atlikdami depiliaciją lazeriu, būtinai pasidomėkite atsiliepimais apie pasirinktą paslaugos teikėją. Rinkitės tik sertifikuotus ir gerai savo darbą išmanančius specialistus, kad išvengtumėte galimų nelaimingų atsitikimų, pavyzdžiui, odos nudegimų.

Žinant šiuos veiksnius ir jų įtaką kainai, galbūt bus lengviau suprasti, kodėl atsiranda kainų skirtumai. Norėdami sužinoti tikslią sumą, kurią sumokėsite už paslaugas, kreipkitės į konkrečios klinikos specialistus. O kad būtų lengviau įsivaizduoti, kiek lazerinė depiliacija kainuoja, žemiau aptariamos įvairių kūno vietų plaukelių naikinimo lazeriu procedūrų kainos.

Kiek kainuoja lazerinės depiliacijos paslaugos?

Kaip jau turbūt supratote, tai, kiek sumokėsite už plaukų šalinimą lazeriu priklausys nuo daugelio veiksnių. Ir vienas jų – depiliuojamos kūno vietos. Priklausomai nuo pasirinktos kūno vietos, depiliacija lazeriu gali kainuoti nuo 20 iki 300 ar daugiau eurų. Tačiau nepamirškite, kad toliau nurodomos kainos yra apytikslės ir gali kisti, tad čia pateikta informacija nesivadovaukite aklai.

Veidas. Jeigu kalbėsime apie viso veido plaukų šalinimą, susidaro tikrai nekukli suma – vienas depiliacijos seansas kainuoja apie 220 eurų. Į šią kainą įeina viršutinės lūpos, smakro, skruostų, sprando ir kaklo sritys. Tačiau, jeigu plaukuotumas didesnis tik vienoje ar keliose veido srityse, galite rinktis atskiras zonas ir sumokėti gerokai mažiau. Vienos veido zonos depiliacijos kaina gali svyruoti nuo 35 iki 55 eurų.

Asociatyvios nuotraukos šaltinis: canva.com

Kojos. Plaukų šalinimas nuo kojų yra dažniausiai pasirenkama procedūra tarp moterų. Tačiau tai ir viena didžiausių sričių, kurias depiliuoti lazeriu užtrunka. Dėl šios priežasties kojų plaukelių šalinimas lazeriu kainuoja apie 220 eurų, bet jeigu norite depiliaciją atlikti tik blauzdų arba šlaunų srityje – tai gali kainuoti 100–140 eurų.

Rankos. Rankų plaukelių šalinimo kaina svyruoja tarp 35 ir 135 eurų. Tai priklauso nuo to,  kurioje rankos dalyje norėsite panaikinti plaukuotumą. Galimos zonos yra plaštakos, dilbio, žasto, pažasties arba visos rankos.

Bikini. Yra du bikini srities plaukelių depiliacijos variantai: klasikinis, kurio kaina apie 80 eurų ir braziliškas, kuris kainuoja apie 100 eurų. Taip pat galima ir sėdmenų srities depiliacija. Tokios procedūros kaina už vieną apsilankymą gali siekti 40 eurų.

Viršutinė kūno dalis. Krūtinės srities lazerinė depiliacija dažniau atliekama vyrams ir ji vidutiniškai kainuoja 80 eurų. Moterys dažniau renkasi atlikti tik krūtų spenelių plaukelių šalinimą (kaina apie 25 eurai). Kalbant apie pilvo plaukų naikinimą, kaina vyrams ir moterims skiriasi nuo kūno plaukuotumo. Vyrai už šią procedūrą dažniausiai moka daugiau – apie 80 eurų, tuo tarpu moterys perpus mažiau – 40 eurų. Nugaros srities depiliacija tiek vyrams, tiek moterims kainuoja apie 130 eurų.

Investicija į ilgalaikius rezultatus

Plaukų šalinimo lazeriu procedūra nėra pigi investicija. Tačiau žiūrint į ilgalaikę perspektyvą, ji tikrai atsiperka. Pamėginkite apskaičiuoti kiek per metus išleidžiate pinigų ant skirtingų depiliacijos priemonių. Tikriausiai suma ne daug kuo skirsis, juk pašalinus plaukelius lazeriu jie neatauga dar daug metų, o šalinant plaukelius skustuvu ar vašku, šie atauga jau po kelių dienų.

Užs. Nr. 142

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą