Limfos valymas – limfodrenažinis masažas

Dalintis:

Jaučiate poreikį detoksikacijai? Storosios žarnos valymas, detoksikuojančios kaukės ir druskos vonios – galbūt jų ieškojote Google.lt skirtingų variantų, bet ar žinojote, kad jūsų kūnas iš tikrųjų turi sudėtingą būdą pašalinti toksinus iš organizmo?

Limfinė sistema yra kraujotakos sistemos posistemė, atsakinga už toksinų šalinimą iš organizmo pernešant limfą po visą kūną, kad toksinai nesikauptų ir nesukeltų ligų. Limfa yra skaidrus skystis, kurį sudaro didelė baltųjų kraujo kūnelių koncentracija; ji padeda organizmui kovoti su infekcijomis ir ligomis.

Jei jaučiatės vangūs, pavargę ir linkę į kvėpavimo takų infekcijas, pavyzdžiui, gripą ir peršalimą, tai gali reikšti, kad jūsų limfinė sistema blogai veikia. Prastai veikianti limfinė sistema gali kelti rimtų ligų, tokių kaip vėžys ir limfedema, riziką.

Kaip sužinoti, ar kenčiate nuo limfos užsikimšimo?

Dėl prasto šalinimo limfinėje sistemoje gali nukentėti beveik kiekviena kūno dalis. Kai limfos nutekėjimo kanalai užsikemša, galite pastebėti:

 • sustingimas, ypač rytais;
 • nuovargis;
 • sausa oda;
 • pilvo pūtimas;
 • krūtų patinimą kiekvieno ciklo metu;
 • vandens sulaikymas;
 • patinusios liaukos;
 • svorio augimas;
 • lėtinis sinusitas, gerklės skausmas, peršalimas ar ausų problemos;
 • celiulitas;
 • šaltos rankos ir kojos.

Kaip ir bet kurios valymo ar detoksikacijos programos atveju, prieš atlikdami jums tinkamus pakeitimus, būtinai pasitarkite su gydytoju. Kai limfa gerai teka, ji padeda natūraliai atgaivinti ir išvalyti organizmą. Laikykitės šių kasdienių įpročių ir pratimų, kad natūraliai išvalytumėte limfos sistemą ir užtikrintumėte gyvybingą odą, virškinimą ir sveikatą!

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis aparatas iš salonams.eu

Čia gelbsti limfodrenažinis masažas arba limfodrenažinis aparatas. Limfodrenažinis masažas – tai švelni masažo technika, palengvinanti limfos judėjimą po kūną. Limfodrenažinio masažo tikslas – pašalinti toksinus, atkurti imuninės sistemos funkcijas ir galiausiai užkirsti kelią įvairiems sveikatos sutrikimams.

Prieš seansą

Kadangi būtina, kad spaudimas į limfos kapiliarus būtų nedidelis, masažą jums turėtų atlikti licencijuotas limfodrenažo specialistas jei nenorite naudoti masažo galite pagalvoti apie limfodrenažinio aparato įsigijimą.

Prieš masažą specialistas gali liepti atlikti paprastus gilaus kvėpavimo pratimus, kad stimuliuotų limfinę sistemą ir paruoštų limfmazgius pritraukti daugiau skysčių. Gilaus kvėpavimo pratimai veikia keičiant slėgį krūtinėje ir pilve, taip skatinant limfos judėjimą atgal į kraują.

Seanso metu

Limfodrenažinis masažas – kitaip nei įprastai atliekamas masažo salonuose – yra labai švelnus ir harmoningas.

Masažo metu specialistas daugiausia dėmesio skirs sritims, kuriose yra pagrindiniai limfmazgiai, pavyzdžiui, pažastims, kirkšnims ir kaklui.

Masažuotojas labai lengvai spaudžia ir ilgais judesiais išjudina limfos skystį taip, kad organai galėtų veiksmingai pašalinti toksinus. Naudodamas ritmiškus rankų judesius, specialistas iš naujo stimuliuos limfinę sistemą ir pagerins limfos tekėjimą organizme. Dėl to seanso metu jausitės nepaprastai atsipalaidavę.

Po seanso

Po masažo jums gali būti rekomenduojama šiek tiek pailsėti ir tik tada vykti namo.

Kai nulipsite nuo masažo stalo, pajusite žymų palengvėjimą, ypač jei jaučiate rankos ar kojos patinimą. Pastebėsite, kad jaučiatės maždaug 50 proc. geriau, o praėjus kelioms valandoms po masažo – 90 proc. geriau. Taip pat greičiausiai jausitės neįtikėtinai atjaunėję, o tai išliks net kelias dienas po seanso.

Užs.Nr.166

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą