Madinga vyriška kuprinė darbui – į ką atkreipti dėmesį ją renkantis?

Dalintis:

Vienos nakties kelionės, ilgas kelias į darbą ir atgal, o gal spontaniškas pabėgimas iš miesto… Kuprinės tinkamos visoms įmanomoms progoms. Pirmą kartą kuprinės kasdienai pradėtos naudoti 1930 m., o nuo 1960-ųjų jos tapo madingu aksesuaru. Per dešimtmečius daugybė mados namų įtvirtino vyriškos kuprinės vietą šalia stilingų krepšių ir lagaminų. Yra įmantrių ir visai paprastų modelių kuprinių, todėl kiekvienas vyras gali surasti sau tinkamą.

Kuprinės vyrams yra tarpinis variantas tarp dokumentų lagaminėlio ir sportinio krepšio, todėl yra ypač patogios neštis į darbą, o jų ergonomiškas dizainas pritaikytas net ir važiuoti dviračiu. Kuprinių būna įvairiausių formų ir dydžių: sportinių prekių ženklų, tokių kaip „Nike“ ir „Peek Performance“, funkcionalūs modeliai turi daugybę kišenių ir didelius pagrindinius skyrius, o rafinuotesnės „Strellson“, „Lacoste“ ir „Emporio Armani“ kuprinės vyrams puikiai dera prie kostiumo mieste.

Kokią kuprinę vyrams rinktis – pagamintą iš odos ar tekstilės?

Aukštos kokybės odinės kuprinės labiausiai tiks vertinantiems dalykinę išvaizdą ir dirbantiems įmonėse, kuriose reikalaujama laikytis dalykinės aprangos protokolo. Prie jų puikiai atrodys solidus kostiumas ir vyriški marškiniai. Tekstilinės kuprinės neturi formalios išvaizdos, todėl tiks tiems, kas dirba liberaliose įmonėse, kurios netaiko darbo aprangai tam tikrų taisyklių. Verta paminėti, kad kuprinės iš odos yra labai patvarios, taip pat, kaip ir kokybiška avalynė, bet jos nėra atsparios vandeniui, tad joms reikės papildomos priežiūros.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kuprinę darbui?

Atsparumas vandeniui

Vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vyrišką kuprinę – tai atsparumas vandeniui. Kuprinė vyrams su vandeniui atspariu skyriumi bus naudinga ne tik sporto įrangai ar higienos reikmenims susidėti, bet ir apsaugoti nešiojamąjį kompiuterį ar svarbius dokumentus nuo lietaus ar atsitiktinės drėgmės. Galite rinktis ir pilnai impregnuotą, pavyzdžiui, pasiūtą iš firminio „Rains“ vandeniui atsparaus PU audinio, kuprinę. Ji sukurta taip, kad būtų tvirta ir patogi, o ir išlaikytų jūsų būtiniausius daiktus švarius, sausus, saugius ir, be abejo, stilingai sudėtus.

Kišenės

Kasdien tenka nešiotis gyvą galybę daiktų: rašiklius, kelių rūšių raktus, kompiuterį, dokumentus, galbūt net namuose paruoštus pietus, kurie, kuprinei neturint pakankamai skyrių ir kišenių, maišosi tarpusavyje. Vyriškoje kuprinėje esančios kišenės ir saugūs skyriai padės ne tik lengviau rasti smulkius daiktus, bet ir apsaugos vertingus – piniginė ar brangios ausinės neturėtų kyšoti ar būti lengvai pasiekiamos.

Konstrukcija ir ergonomiškas dizainas

Patogiai kuprinei ypač svarbus svoris ir ergonomiškas dizainas. Kuprinė, pagaminta iš lengvos aukštos kokybės sintetinės medžiagos, bus lengva, o atraminė konstrukcija, paminkštinti ir išlenkti dirželiai tausos jūsų nugarą bei pečius. Jei planuojate neštis daug ar sunkių daiktų (knygos, kompiuteris), rinkitės kuo lengvesnę kuprinę – jums tikrai nereikia papildomo nereikalingo svorio.

Užs. Nr. 74

Dalintis:

About Author

Balsavimas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą