Nepavaldus laikui batų modelis – sužinokite, kaip išsirinkti madingus laisvalaikio batus vyrams ir moterims

Dalintis:

Visi mėgstame ne tik laisvai ir patogiai rengtis, bet ir avėti pačius patogiausius batus visais metų laikais. Džiugu, kad batų gamintojai į tai atsižvelgia ir nuo šiol tiek moteriški, tiek vyriški batai gali būti patogūs avėti bet kuriuo sezonu.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis laisvalaikio batus?

Vis daugiau gamintojų į rinką išleidžia pašiltintų laisvalaikio batų modelių, kuriuos galima avėti net atvėsus orams. Tikriausiai ir Jūsų batų spintoje galima rasti ne vieną laisvalaikio batų porą? Juk tai pati patogiausia avalynė.

Atrodo, kad vyriški kedai buvo, yra ir bus madingi visada. Vieną sezoną jie su aukštu aulu, kitą – žemu. Taip pat vis skiriasi ir pado storiai, medžiagos bei spalvos. Visgi didžiausią dėmesį renkantis batus skirkite jų kokybei bei tvirtumui. Žinoma nepamirškite medžiagų kokybės, kuri visuomet turi kainą.

Vyriški batai

Perkant avalynę apžiūrėkite siūles, jei yra – apsauginius pleistrus šonuose, priekyje ir gale (jie turėtų būti tankesni nei guma ant pado). Būtinai lenkite sportbačių padą – taip galėsite nustatyti jo minkštumą. Padas neturėtų lengvai lenktis, bet ir labai kietu padu batus bus nepatogu nešioti. Įsigiję naujus laisvalaikio batus internetu, būtinai juos išbandykite. Jie neturi būti per ankšti, pirštai jokiu būdu negali remtis į batą, o kulnas remtis taip, kad jaustumėte diskomfortą. Atminkite, kad laisvalaikio batai avėjimo metu šiek tiek išsitemps, tad nesirinkite per didelio dydžio batų, nes jausitės itin nepatogiai. Labai svarbu jaustis komfortiškai su pasirinkta avalyne. Kitu atveju rizikuojate traumuoti kojas ir patirti ne tik diskomfortą, bet ir nusivylimą, ypač jei avalynė kainavo nepigiai.

Laisvalaikio batai ir apranga

Jei jau išsirinkote sau naujus laisvalaikio batus, reikia pagalvoti ir apie tai, su kuo juos avėti, prie ko bus galima priderinti. Gera žinia ta, kad šis batų modelis yra laikomas vienu universaliausių, todėl galite būti tikri, kad tiek laisvalaikio batai vyrams, tiek laisvalaikio batai moterims puikiai pasiteisins pačiuose įvairiausiuose ir netikėčiausiuose aprangos deriniuose, pavyzdžiui, elegantiškuose. Vyrai su laisvalaikio batais drąsiai gali derinti marškinius ar net švarką, o moterys – su suknelėmis ar trumpais bei ilgais sijonais. Tokie deriniai šiltuoju metų laiku atrodys ypač įdomiai.

Universaliais yra laikomi raudoni, geltoni ir net rausvi sportbačiai. Šios linksmos spalvos džiugins ir Jus, ir aplinkinius. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad laisvalaikio batų spalva derėtų prie aprangos atspalvių. Madingiausi šiuo metu yra pastelinių spalvų sportbačiai, boho bei hipių stilių avalynė, avalynė su gėlių raštais. Gal ir Jums laikas pagalvoti apie naujus ir madingus laisvalaikio batus? Juk kai toks didelis pasirinkimas, išsirinkti savo mėgstamą porą laisvalaikio batų vienas malonumas!

Užs. Nr. 222

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą