Netikėkite pažadais: beskausmė lazerinė depiliacija dažnai neefektyvi

Dalintis:

Kai kurios grožio procedūros būna švelnios, atpalaiduoja, o kai kada tenka pajusti nedidelį diskomfortą. Grožis reikalauja aukų? Lazerinės procedūros, kurių tikslas – nepageidaujamų plaukelių šalinimas – pamėgtos dėl savo ilgalaikio efekto ir kitų teikiamų naudų. Oda po procedūrų stangresnė, nebelieka plaukelių įaugimo rizikos, visada turite laisvę dėvėti, ką norite. Ar lazerio procedūra skausminga? Ir ar skiriasi efektas, kai procedūra skausminga ir neskausminga?

Skausmas – subjektyvus pojūtis. Vienų skausmo slenkstis yra žemesnis, kitų aukštesnis. Atsižvelgdami į tai, kad kai kurie žmonės yra ypač jautrūs skausmui, klinikos siūlo  neskausmingą lazerinę depiliaciją. Tačiau prieš renkantis tokią procedūrą reikėtų suklusti – ji, tikėtina, neatneš norimo rezultato. Gal procedūros ir bus neskausmingos, nes lazeris silpnas, bet efekto irgi nesulauksite. Teks vėl grįžti prie peiliukų ar depiliacinių kremų.

Kodėl kai kurie lazeriai yra neskausmingi?

Įprastai rinkoje naudojamų lazerių galia tėra 1,2,6 kW. Būtent dėl žemos galios jie nesukelia skausmo ar dilgčiojimo pojūčio. Supraskite teisingai – jums neskauda, nes mažo galingumo lazeriai negeba pasiekti giliųjų plaukų folikulų. O tai reiškia, kad efektas gali būti tik trumpalaikis, nes pašalinami tik paviršiniai plaukai. Ilgalaikis plaukų šalinimo rezultatas pasiekiamas tik sudeginus plauko folikulą.

Silpnų lazerių skleidžiami spinduliai nepasiekia pageidaujamo efekto, nes jų pakankamai nesugeria nei odos, nei plauko melaninas. Energija nepasiekia giliųjų folikulų, todėl plaukai atauga greiti net praėjus visą kursą. Tad nesusižavėkite paslauga, kurios esą privalumas – skausmo nebuvimas. Minusai iškils įsivėlus į šias pinkles.

Efektyvus aleksandrito lazeris ir komfortas

Nors „Syneron Candela“ kompanijos pagaminti, JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtinti aleksandrito lazeriai pasižymi didele galia, jų veikimas yra komfortiškas.

Procedūros metu plaukų folikulai šalinami patogiai – aleksandrito lazeris veikia kartu su integruota DCD vėsinimo sistema, dėl kurios ant odos jausite malonų šerkšną. Procedūros metu nenaudojami jokie geliai, todėl sumažinama alergijų rizika.

Atlikę 6–8 procedūrų kursą su galingu lazeriu, kuris efektyviai geba pašalinti net giliausiai esančius plaukų folikulus, išties džiaugsitės ilgalaikiu rezultatu. O štai neskausminga lazerio procedūra įprastai negali užtikrinti gero galutinio rezultato.

Akivaizdus rezultatas ir komfortas procedūros metu užtikrinamas „Era Esthetic“ estetinės ir lazerinės medicinos klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čia naudojami naujausi įrenginiai skleidžia šviesą, kurios bangos ilgis yra 755 nm. Šis bangos ilgis atitinka didžiausią melanino absorbcijos smailę. Tai yra svarbiausias rodiklis norint efektyvaus plaukų pašalinti ilgam laikui.

Kaip aleksandrito lazeris pašalina plaukus ilgam laikui?

Lazeris skleidžia koncentruotą šviesos spindulį, kurį sugeria plaukuose esantis melaninas. Plaukas sudeginamas, todėl nebeatauga. Kadangi plaukų folikulai yra skirtingame gylyje, net ir pažangiausi ir rinkoje lyderiaujantys įrenginiai, tokie kaip aleksandrito lazeriai, deja, negeba pašalinti visų nepageidaujamų plaukų vienos procedūros metu. Reikia atlikti vidutiniškai nuo 6 iki 8 procedūrų, kad būtų pasiektas geriausias efektas.

Tiesa, lazerio darbo efektą pamatysite jau po kelių procedūrų – dalis iškritusių plaukelių nebeataugs. Šalinti plaukus aleksandrito lazeriu galima visose kūno vietose, ne tik kojas, pažastų ar bikinio zoną. Galite atsikratyti plaukų nuo veido, rankų. Vyrams gali būti aktualus plaukų šalinimas lazeriu nuo pilvo, krūtinės, nugaros, sprando, nosies. Šalinti plaukus galima nuo viso kūno ir veido tiek vyrams, tiek moterims.

Atlikus suplanuotą kursą neteksite net iki 95 proc. Plaukeliai nebeataugs. Procedūras veido srityje reikia atlikti maždaug kas mėnesį, kūno – kas du. O kad išlaikytumėte lygią odą, grįžkite pakartotinėms procedūroms kas pusę metų arba po maždaug 12 mėnesių.

Užs. Nr. 181

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą