fbpx

Norite motyvuotų darbuotojų? Atsakingai rinkitės biuro baldus!

Dalintis:

Vienas svarbiausių veiksnių versle – darbuotojų motyvacijos, įsitraukimo ir produktyvumo didinimas. Egzistuoja daugybė būdų, padedančių didinti darbuotojų motyvaciją, tačiau tik maža dalis darbdavių kaip galimą motyvavimo priemonę pozicionuoja biuro baldus.

Kruopščiai pasirinkti biuro baldai – darbo stalai, kėdės, lentynos, spintelės ir kt. – turi įtakos darbuotojų gerovei, nes jaučiamas fizinis skausmas gerokai sumažina įsitraukimą ir produktyvumą. Daugelis nemato problemos, jei kurį laiką tenka padirbėti prie per žemo ar per aukšto darbo stalo, įsitaisius ant paprastos nereguliuojamosios konferencijų tipo kėdės. Tačiau jei taip sėdėti biuro darbuotojams kasdien teks po 8 ir daugiau valandų, ilgainiui pradės kamuoti nugaros, kaklo, riešo ir kitų kūno dalių skausmai, vystysis netaisyklinga laikysena.

Kai darbuotojams tenka mokytis naujų dalykų ar spręsti sudėtingus darbinius klausimus ir jie jaučia diskomfortą dėl nepatogios darbo vietos, mažėja dėmesys detalėms, sunkiau susikoncentruoti į užduotis, labai dažnai tiesiog žvilgčiojama į laikrodį ir skaičiuojamos minutės, kada pagaliau bus galima keliauti namo.

Taigi prastos kokybės biuro kėdės ar per siauri biuro stalai trukdo profesionaliai atlikti kasdienes užduotis. Patogiai prie darbo stalų įsitaisę darbuotojai išlieka motyvuoti, auga jų produktyvumas, sumažėja noras atlikti su darbu tiesiogiai nesusijusias funkcijas.

Tad į ką atkreipti dėmesį renkantis biuro baldus?

Įprastus darbo stalus pakeiskite reguliuojamojo aukščio (stovimais) stalais

Nors ir su pertraukomis, bet didžiąją darbo dienos dalį tenka praleisti sėdint, o kartais taip norisi pakeisti padėtį. Išeitis yra – biurų darbuotojų problemas spręsti padeda reguliuojamojo aukščio stalai, prie kurių galima dirbti tiek sėdint, tiek stovint. Dažniau dirbant atsistojus mažėja nutukimo rizika bei cukraus kiekis kraujyje. Stovimieji stalai taip pat padės sumažinti apatinės nugaros dalies skausmą, palaikyti gerą nuotaiką ir energijos lygį.

Be to, laikui bėgant didės produktyvumas ir motyvacija. Reguliuojamojo aukščio stalai leidžia dirbti dinamiškai, reguliariai keičiant savo darbo poziciją. Dėl šios priežasties, turint stovimąjį stalą, jums negresia ilgi ir varginantys stovėjimai ir sėdėjimai darbo metu.

Susipažinkite, kaip naudotis sėsk-stok stalu.

Baldai verslui ir baldai poilsiui: sukurkite ramybės oazę biure

Baldai verslui – itin svarbūs, tačiau kiekviename biure būtina sukurti ir atskirą zoną poilsiui. Čia galima pastatyti patogius minkštasuolius: darbuotojai pertraukėlių metu galės prisėsti, išgerti kavos, atsipūsti po stresinių situacijų ar pabendrauti su kolegomis. Stresą puikiai mažina ir poilsio zoną puošia gyvi augalai ar akvariumai, tad įrengę nors mažytę gamtos oazę sukursite teigiamą ir pozityvią aplinką.

Poilsio zonai puikiai tinka prie langų esančios erdvės, ypač jei biuras – ne pirmuosiuose pastato aukštuose. Nedidelis aplinkos pakeitimas net ir pačiame biure atgaivins smegenis, įkvėps ir motyvuos darbuotoją energingai grįžti prie ankstesnių darbų.

Biuro baldai, suteikiantys darbuotojams daugiau privatumo

Kartais darbuotojai, atlikdami svarbias užduotis, nori turėti daugiau privatumo, todėl pagal darbuotojų poreikius optimizuoti biuro baldai taip pat gali prisidėti prie motyvacijos didinimo. Tiesa, persistengti ir izoliuoti pavienių darbuotojų taip pat nereikėtų: moksliniais tyrimais nustatyta, kad izoliacija mažina motyvaciją, neigiamai veikia tiek asmens, tiek visos organizacijos produktyvumą.

Vienas geriausių pasirinkimų norint optimaliai išspręsti privatumo klausimą – MY SPACE darbo stalai, padedantys suskirstyti darbo erdves ir puikiai absorbuojantys garsus. Daug dėmesio sulaukia ir kiti „Narbuto“ kolekcijose esantys biuro baldai, padedantys spręsti akustinio triukšmo problemą.

Jeigu įkvėpėme domėtis motyvaciją didinančiais biuro baldais, mūsų saloną Vilniuje rasite T.Narbuto g. 5. Biuro baldai Kaune eksponuojami salone, įsikūrusiame Eigulių g. 2. Klaipėdos saloną rasite Birutės g. 6, o Šiaulių – Dvaro g. 79.

Užs. Nr. 59

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą