Odontologijos naujovės regionuose: gydytojas apie įgyvendintą svajonę ir galimybes pacientams

Dalintis:

Gydytojo burnos chirurgo, dr. Bahaa Al Arbied istorija – neeilinė. Įvairiose pasaulio šalyse dirbęs ir itin vertinamas burnos chirurgas… laimę rado Lietuvoje. Čia įleido tvirtas šaknis. Šiandien gydytojas džiaugiasi Tauragėje atidaryta savo klinika, kurioje sėkmingai taiko moderniausius dantų atkūrimo metodus. Dr. Bahaa Al Arbied papasakojo apie nueitą nelengvą kelią ir tai, kokios naujovės labiausiai džiugina pacientus.

Investavo į viziją

Prieš 14 metų gydytojas įgyvendino ilgai brandintą svajonę – duris atvėrė naujos kartos klinika „Implantera“, po kurios stogu telpa daugybė medicinos ir grožio paslaugų: odontologija, burnos chirurgija, plastinė chirurgija, sveikatinimas, grožio ir kitos medicinos paslaugos.

Gydytoją puikiai atpažįsta daugelis tauragiškių. „Vos atvykęs į Lietuvą puoselėjau mintį apie nuosavą kliniką ir šios svajonės nepaleidau. Labai gerai jaučiuosi dirbdamas ir matydamas savo pacientų šypsenas būtent čia“, – paklaustas, ar nesvarstė kliniką atidaryti kur nors kitur, atsako gydytojas.

Implantera

Tiesa, kol svajonė tapo realybe, teko nemažai pasistengti. „Kad galėčiau įgyvendinti svajonę, teko taupyti ir… laukti, ilgokai. Džiaugiuosi, kad mano vizija įgyvendinta su kaupu. Bet dar nesustojome – toliau plečiamės, kad pacientai gautų kuo geriausią įmanomą gydymą. Burnos chirurgija – mano prioritetas, naudojame naujausias odontologijos technikas, taikome minimaliai invazyvius chirurginio gydymo metodus. Klinikoje įrengta itin moderni, visus tarptautinius standartus atitinkanti operacinė. Mūsų pacientai gali džiaugtis labai aukšto lygio paslaugomis“, – džiaugiasi klinikos vadovas.

Renkasi dantų implantaciją

Prarasti dantys – vienas dažniausių pacientų nusiskundimų. „Tai tiesa. Gana dažnai tenka šalinti negrįžtamai pažeistus dantis dar jauniems pacientams, dažnas kreipiasi jų jau netekęs. Situacija reikalauja skubaus ir efektyvaus sprendimo – uždelstas gydymas sukelia dar daugiau sveikatos problemų: nyksta žandikaulio kaulas, gali būti pažeidžiami šalia esantys dantys. O netinkamai atliktas dantų atkūrimas gali baigtis komplikacijomis“, – sako gydytojas.

Būtent todėl klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas dantų atkūrimo procedūroms. „Prarastų dantų atkūrimas implantais yra geriausias pasirinkimas: tik ši technologija leidžia sustabdyti negrįžtamus fiziologinius procesus, kurie lydi dantų netekimą: kaulo tirpimą, gretimų dantų padėties deformaciją, net paciento veido bruožų pokyčius – nykstant žandikaulio kaului, gilėja raukšlės, įdumba skruostai“, – teigia medikas.

Implantera

Implantacijos principas paprastas, bet genialus, tinkantis netekus vieno, kelių ir net visų dantų: į prarastų dantų vietą sriegiamas numatytas implantų skaičius. Tai šaknies pakaitalas, kuris leidžia užtikrinti visas dantų funkcijas. Įsriegus implantus, tvirtinamos gijimo galvutės arba laikinos dantų restauracijos – vainikėliai, jų tiltai ar plokštelės. Belaukiant, kol implantai prigis ir bus tvirtinamos nuolatinės restauracijos, jau galima džiaugtis naujais, kad ir laikinais, dantimis!

Užsienio šalių praktikos įgyvendinimas

Ilgametę tarptautinę patirtį turintis dr. B. Al Arbied tikina, kad jo misija – geriausias pasaulines dantų atkūrimo patirtis pritaikyti Lietuvoje: „Vienas pagrindinių mūsų tikslų – kuo greitesnis ir komfortiškesnis gijimo procesas. Šiam tikslui pasiekti semiamės žinių kitose šalyse. Įdiegtų naujovių dėka gijimas po dantų implantacijos yra greitesnis, o žmogus pooperaciniu laikotarpiu nepatiria diskomforto“.

Klinikoje „Implantera“ sėkmingai taikoma dantų atkūrimo naujovė – saugi, efektyvi ir neskausminga dantų implantacija, kurią savo pacientams atlieka klinikos vadovas. „Tai mažai invazyvi procedūra, kurią renkamės dėl kelių priežasčių. Implantacijos metu itin tiksliai įsriegiamas implantas, o dantys atkuriami nepaprastai kokybiškai ir beveik nesiskiria nuo natūralių dantų. Procedūros metu nėra traumuojami aplinkiniai audiniai, beveik iš karto po implantacijos pacientas gali grįžti į įprastą gyvenimo ritmą“, – procedūros privalumus vardija pašnekovas. Klinikos specialistai tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje, nuolat gilina žinias apie dantų implantaciją, tad pacientams siūlo tik patikimiausius metodus.

Implantera

Gydymo metu naudojami šveicariški dantų implantai iš organizmui saugaus titano ir cirkonio lydinio. „Šie implantai unikalūs dėl savo dizaino, kuris leidžia dar geriau, stabiliau prisitvirtinti prie kaulo ir tinka labai skirtingiems klinikiniams atvejams“, – papasakojo dr. B. Al Arbied.

Akivaizdu, šiuolaikinė dantų implantacija – kol kas saugiausias ir efektyviausias sprendimas. Jį verta rinktis kiekvienam, kuris svajoja apie komfortišką, dantų praradimo nesuvaržytą, gyvenimą ir gražią šypseną.

Kviečiame atvykti į „Implanteros“ kliniką, kurioje organizuojamos atvirų durų dienos nuo sausio 15 d. iki vasario 15 d. Tai puiki proga sužinoti atsakymus į visus rūpimus klausimus apie Jūsų dantų atkūrimą implantais.

Pabrėžiame, kad išankstinė registracija būtina!

Užs. Nr. 13

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. nuomonė-nerekomenduoju on

    Lankiausi pas jį ir man gydytojo elgesys su pacientu nuvylė .Konsultacija vyksta labai greitai nespėji net sureaguoti ir suprasti kas tau reikalinga daryti. Po to apsilankiau pas kitą odontologą ir ramiai paaiškino kas bus daroma ir jau sutvarkė ir mažesnėm kainom.

Palikite komentarą