Padovanokite mamai nepamirštamų įspūdžių dieną Babilono soduose

Dalintis:

Geriausia dovana mamai – tai jūsų skirtas laikas ir dėmesys. Paverskite buvimą kartu ypatinga švente. Todėl kviečiame paimti mamą už rankos ir atsivesti į Babilono sodus, kur vienoje vietoje telpa gražiausi architektūriniai šedevrai. Išpuoselėtų želdynų ir gėlynų apsuptyje atrasite net 21 pasaulio stebuklų miniatiūrą – visos jos savo grožiu prilygsta realiems eksponatams. Taip pat jūsų laukia Burbuliukų joga, o visą šventę vainikuos koncertas po atviru dangumi.

Babilono sodų pramogos

Mamos dienos proga gegužės 5 dieną (sekmadienį) 14 val. Babilono soduose tarp milijonų pražydusių tulpių žiedų kartu su mama mėgausitės atpalaiduojančia Burbuliukų joga. Grynas oras, lengvi tempimo ir jogos pratimai leis įsižeminti, nuraminti mintis ir sielą. Užsiėmimą užbaigsite keldamos dėkingumo pripildytą burbuliukų taurę. Jūsų patogumui rekomenduojame su savimi turėti jogos kilimėlį ir judesių nevaržančią aprangą.

Babilono sodai

Babilono sodai

Po Burbuliukų jogos, 15 val. prasidės užburiančio grožio koncertas, kuriame skambės operos solistės Oksanos Auškalnytės dainos. Renginio metu susijungs muzika, gamta, menas, architektūra ir visi Babilono sodo gyventojai bei lankytojai. Jaučiamas bendrystės jausmas maloniai nuteiks ir ne kartą norėsis apkabinti mamą ir už viską jai padėkoti.

Babilono sodai

Babilono sodai

Babilono soduose būsite ne vieni. Čia jus gali pasitikti ir pakalbinti šio miniatiūrų parko nuolatiniai gyventojai: romantiškasis poetas Emanuelis, dėl lietuviškos kultūros iš proto einanti bajoraitė Barbora ir paslaptingoji Babilono sodų šeimininkė – Irako princesė Salma. Nustebinkite savo mamą, lai ją pastebi dailus jaunuolis Emanuelis, kuris apipils gražiausiais komplimentais ir leis pasijusti ypatingiausia šio sodo dama. Nepraeikite pro šalį ir stabtelkite šalia Barboros – jos vėjavaikiška jaunystė įkvėps energijos domėtis ir pažinti lietuviškas tradicijas ir žaidimus. Svajinga princesė Salma supažindins su Babilono sodais, kuriuos jai sukūrė mylimasis vyras Asirijaus karalius Sinaheribas, kurio ji be galo ilgisi.

Jei išalksite – neskubėkite išvykti. Jaukiai prisėskite ir pasivaišinkite gardžiu maistu bei gėrimais miniatiūrų sodo kavinėje. Čia taip pat galėsite smaguriauti ir atsigaivinti porcija burnoje tirpstančių ledų.

Babilono sodai

Jei atrodo, kad jau viską pamatėte ir išbandėte  – turime jums dar vieną staigmeną. Pakilkite aukštyn šalia kavinės esančiais spiraliniais laipteliais ir pamatykite Babilono sodų panoramą. Tai puiki erdvė aptarti matytus vaizdus, patirtas emocijas ir pasidžiaugti šia nuostabia, kartu praleista švente tarp tiek daug žydinčių gėlių.

Babilono sodai šalia Palangos

Klaipėdos r., Kretingalės sen., Letūkų k., Apžvalgos g. 2

+370 650 33223

www.babilonosodai.lt

Užs. Nr. 81

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą