Patarimai, kaip pasiruošti atostogoms spa centre

Dalintis:

Nesvarbu, ar poilsinių atostogų į spa centrą vykstate savaitgaliui, ar ilgesniam laikui – spa poilsis yra vienas geriausių būdų siekiantiems atpalaiduoti savo kūną ir protą, pasisemti energijos ir atgauti jėgas. Nuo baseinų ir pirčių malonumų iki grožio, gydomųjų procedūrų – kiekvienas žmogus spa centre gali rasti tai, ko jam tuo metu labiausiai reikia. NoriuNoriuNoriu siūlo įvairius viešbučių ir sanatorijų pasiūlymus, teikiančius spa ir kitas sveikatingumo paslaugas pagal individualius poreikius.

Jei išsirinkote sau tinkamiausią variantą ir planuojate išvyką į spa centrą, kviečiame susipažinti su patarimais, kaip geriau pasiruošti atostogoms spa centre. Vadovaujantis šiais patarimais, jums pavyks išvengti priešatostoginio nerimo ir susikoncentruoti į save.

Sumažinkite stresą

Nors į spa centrus daugelis vyksta tam, kad atsikratytų streso, daug naudingiau dar prieš atostogas spa centre pasirūpinti savo psichologine savijauta. Nepradėkite ruoštis kelionei paskutinę minutę, pasirūpinkite visomis užduotimis, kurias turite atlikti prieš išvykdami atostogų. Likus keletui dienų iki atostogų spa centre, itin naudinga sumažinti darbo krūvį, kad atvykę į spa centrą nebūtumėte išvargę ir nieko nebenorintys. Jei prieš vykdami į spa centrą skirsite laiko nusiraminimui ir susikoncentravimui į save, spa procedūros jums suteiks dar daugiau naudos.

Sveikiau valgykite

Jei iki šiol neskyrėte dėmesio sveikai mitybai, pats laikas tą padaryti prieš vykstant į spa atostogas. Stenkitės valgyti reguliariai, vengti užkandžiavimo, riebaus, perdirbto, daug cukraus turinčio maisto. Ribokite maisto suvartojimą vakarais – tai palengvins jūsų virškinimo veiklą. Jei bent savaitę iki spa atostogų maitinsitės sveikai, pastebėsite, jog jaučiatės daug lengviau, turite daugiau energijos ir jėgų. Taip pat naudinga prieš vykstant į spa riboti kofeino ir alkoholio suvartojimą – tai leis paruošti psichiką kokybiškam atsipalaidavimui.

Pradėkite detoksikuotis

Organizmo detoksikaciją skatinantys metodai gali dar geriau paruošti jūsų kūną spa atostogoms. Kaip tą daryti? Atsisakykite gazuotų ir saldintų gėrimų, alkoholio, vartokite daugiau vandens ir žolelių arbatų. Skirkite laiko fiziniam aktyvumui, sveikai maitinkitės, ilsėkitės. Kaip žinia, mūsų organizmuose vyksta savaiminiai detoksikacijos procesai, tad pakanka laikytis sveiko gyvenimo būdo režimo, kad jie vyktų sklandžiai.

Išsimiegokite

Net ir geriausiame spa centre negalėsite tinkamai atsipalaiduoti ir mėgautis procedūromis, jei jausite miego stoką. Miego stoka visapusiškai neigiamai veikia mūsų organizmą – neišsimiegoję ne tik prasčiau atliekame darbus, tačiau ir būname irzlesni, nerimastingesni. Tad prieš vykstant į spa atostogas itin vertinga susireguliuoti miego režimą: eikite miegoti ir kelkitės anksčiau, užsitikrinkite, kad miegate 7–8 val. per parą. Tokiu būdu į spa atostogas vyksite pailsėję ir puikios nuotaikos – tai leis išnaudoti visas atostogų galimybes.

Tinkamai pasiruoškite išvykai

Įsivertinkite, kaip planuojate praleisti laiką būdami spa centre. Ar skirsite laiką tik procedūroms, o gal planuojate apsižvalgyti vietos apylinkėse? Pagal tai galėsite lengviau susikomplektuoti jums reikalingą bagažą. Taip pat vertinga pasikonsultuoti su spa centre dirbančiais specialistais, kurie galės tiksliai patarti, kokių daiktų vertėtų su savimi turėti. Visa tai leis tinkamai pasiruošti atostogoms ir nesijaudinti, ar ko nors svarbaus nepamiršote. Verta atkreipti dėmesį, jog kuo mažiau daiktų su savimi turėsite – tuo lengviau jausitės. Pasirūpinkite tik būtiniausiais daiktais, priemonėmis ir drabužiais.

Užs. Nr. 54

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą