fbpx

Perku skalbimo mašiną. Ką turiu žinoti?

Dalintis:

Skalbimo mašinos pirkimas yra ypatingai asmeniškas sprendimas, kadangi kiekvienas namų ūkis labai skirtingas. Skiriasi kiekvieno poreikiai, reikalavimai, galimybės, gyvenimo būdas. Kiekvienais metais technologijos vis tobulėja, tad tampa vis sudėtingiau priimti teisingą sprendimą. Kviečiame apžvelgti į kokius veiksnius būtina atkreipti dėmesį perkant skalbimo mašiną.

Skalbimo mašinos dydis

Jei turite siaurą ar ankštą vietą skalbimo mašinos pastatymui, tai itin sumažina jums tinkamų skalbimo mašinų pasirinkimą. Iš viršaus pakraunamos mašinos yra kompaktiškesnės, nei pakraunamos iš priekio. Atkreipkite dėmesį, jog skalbinių įkrova didesnė mašinoje, kuri pakraunama iš priekio. Jei turite pakankamai daug vietos, tuomet siūlome rinktis skalbimo mašiną su kuo didesniu būgnu, į kurį sutalpinsite didesnį kiekį skalbinių.

Kaina

Skalbimo mašinos kaina yra lemiamas veiksnys ieškant tinkamo varianto. Atsižvelkite į savo biudžetą ir taip sukonkretinkite skalbimo mašinų pasirinkimą.

Energijos klasė

Atkreipkite dėmesį į energijos efektyvumo klasę (nuo A++ iki D). Kuo aukštesnis įvertinimas, tuo skalbimo mašina ekonomiškesnė.

Aplinkai draugiškos skalbimo mašinos

Ekonomiška skalbimo mašina yra naudinga ne tik aplinkai, bet ir jūsų piniginei. Šių skalbimo mašinų kaina gali būti kiek aukštesnė, tačiau ilgainiui jos sutaupys energijos bei vandens. Su laiku šių mašinų eksploatavimo išlaidos tampa daug mažesnės, nei paprastų skalbimo mašinų.

Automatinės arba pusiau automatinės skalbimo mašinos

Visiškai automatinės skalbimo mašinos viską padaro už jus spustelėjus mygtuką. Jums reikia tik įdėti skalbinius, įpilti reikalingo ploviklio ir nustatyti norimą skalbimo programą. Pusiau automatinės reikalauja žmogaus dalyvavimo skalbimo procese. Dažniausiai šios mašinos turi dvi talpas: viena skirta skalbimui, o kita skalavimui. Jums reikės pačiam įpilti jau pašildytą vandenį, perdėti skalbinius ir patiems juos nusausinti.

Skalbimo mašinos talpa

Ar Jūsų šeima didelė? Būtinai atkreipkite dėmesį į skalbimo mašinos talpą. 6–7 kg talpos mašina turėtų būti ideali keturių asmenų šeimai. Jei Jūsų namuose yra mažiau žmonių, galbūt rinksitės mažesnės talpos mašiną, o jei esate didelė šeima – rinkitės didesnę.

Ar lengva naudotis

Galite rinktis skalbimo mašiną teikiant pirmenybę naudojimo paprastumui. Peržvelkite visas etiketes bei naudojimo instrukciją. Ar jos jums yra aiškios? Ar lengva nustatyti programas ir dozuoti ploviklį? Įsitikinkite, jog skalbimo mašina turi aiškų ir funkcionalų valdymo skydelį, kuris palengvins namų ruošą.

Skalbimo mašinos funkcionalumas

Įsivertinkite, kokių funkcijų jums reikia skalbimo mašinoje. Per didelis funkcijų kiekis gali supainioti. Dažniausiai sutinkamos funkcijos skalbimo mašinose: greitis, vandens temperatūros nustatymai, skalbimo ciklai, specialios skalbimo programos baltiems, vilnai ar šilko audiniams. Itin moderniose skalbimo mašinose yra jutikliai, kurie automatiškai parenka reikiamą programą. Naujausios siūlomos funkcijos: džiovinimo funkcija, lengvas lyginimas, dozatorius, skalbimo laikmatis, stiprią higieną užtikrinančios programos.

Užs. Nr. 80

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą