Plaukams produktų nereikia daug – jų reikia tinkamų

Dalintis:

Kiekvienas plaukų priežiūros ekspertas jums pasakys: visai nebūtina savo vonioje turėti milijono buteliukų. Gražiems plaukams pakanka poros šampūnų, kondicionierių ir vienos kaukės. Svarbiausia – kad priemonės būtų kaip tik tos, kurių reikia jūsų galvos odai ir plaukams. Štai kodėl ATWINS profesionalai atrinko vos tris prekių ženklus „Nook“, „evo“ ir „Cloud Nine“: „Nes tikime, kad radome tuos, kurių visiškai pakanka ir kurie veikia – tiek dirbant salone, tiek jums naudojant namuose“.

Parduotuvė, kurioje atsako į jūsų klausimus – ir parenka produktus. Pasak „Atwins“ komandos narių, plaukų stilistų Andriaus Mašausko ir Anatolijaus Pajanok, tai buvo kertinė idėja, kuria remiantis kurta visa e-parduotuvės koncepcija.

„Mūsų ekspertai visada randa atsakymus plaukų priežiūros galvosūkiuose. Esame kruopščiai išanalizavę „evo“, „Nook“ ir „Cloud Nine“ priemones, jų panaudojimo būdus ir ypatybes – jau daug metų konsultuojame profesionalius stilistus visoje Lietuvoje, remdamiesi ne tik teorinėmis, bet, svarbiausia, kasdieniame savo darbe patikrintomis praktinėmis žiniomis. Juk patys dirbame su klientais salone, jau kelis dešimtmečius būdami betarpiška šios rinkos dalimi,“ – sako meistrai.

Štai kodėl ATWINS e-parduotuvėje teikiamas didžiulis dėmesys online konsultacijoms ir produktų parinkimui.

Ką duoda tokia konsultacija? Jums nebereikia skaityti instrukcijų, lyginti panašių produktų ir mėginti atspėti, ar tai yra būtent TAI, ko reikia jūsų plaukams. ATWINS specialistai gali įvertinti realią jūsų plaukų būklę, paaiškinti, kokios priežiūros jiems reikia, pagaliau, papasakoti apie atstovaujamų prekių ženklų filosofiją ir vertybes.

„Tai nėra tik apsipirkimas, tai galimybė sužinoti, ką ir kodėl naudojate, kaip taisyklingai naudoti tam tikrus produktus – pavyzdžiui, pirmiausia tepti kondicionierių ar kaukę? Kodėl garbanotiems plaukams reikalingos kitokios priemonės – kaip jos veikia? Kokias klaidas darote formuodamos plaukus karštais įrankiais? Kodėl konkretus produktas yra tokios sudėties, kokie ingredientai jame panaudoti ir kodėl? Ir taip toliau – juk geri produktai duoda gerą rezultatą tik tada, kai yra tinkamai naudojami! Beje, ši konsultacija visiškai nemokama,“ – pasakoja ATWINS komandos narė Alvita Vespenderytė.

Pasinaudoti nuotoline konsultacija galite bet kada, jums patogiausiu metu: užsukę į elektroninę parduotuvę, spustelėkite pokalbio ikonėlę dešiniajame kampe. Arba ieškokite ATWINS socialinėse medijose „Facebook“ arba „Instagram“.

Kad konsultacija būtų vaisinga ir tiksli, kuo kruopščiau atsakykite į šiuos klausimus:
Kokie yra Jūsų plaukai: ploni / vidutiniai / stori?
Kaip dažnai plaunate plaukus?
Ar jie šviesinti / dažyti / natūralūs?
Kokį efektą mėgstate – purumą ar glotnumą?
Kaip formuojate plaukus? Džiovinate / tiesinate ar tiesiog paliekate išdžiūti?
Ar turite konkrečių problemų, kurias norėtumėte išspręsti? Jautri, riebi galvos oda? Plaukai šiaušiasi, elektrinasi?

Žinodami šią informaciją, plaukų priežiūros profesionalai galės padėti išsiaiškinti, kaip tinkamai pasirūpinti jūsų plaukais.

Todėl kai kitą kartą nerasite atsakymo, kodėl plaukai atrodo ne taip gerai, kaip norėtųsi – pasikonsultuokite su ATWINS!

Užs. Nr. 52

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą