Plaukų šalinimas lazeriu – išsigelbėjimas šiuolaikiniam žmogui

Dalintis:

Plaukų šalinimas lazeriu sulaukia vis didesnio žmonių susidomėjimo ir tampa vis paklausesnis ne tik moterų, bet ir vyrų tarpe. Jau tapo įprasta moterims plaukelius šalinti nuo pažastų, bikini zonos ar kojų. Tačiau populiariausios kūno zonos, kuriose vyriškosios lyties atstovai dažniausiai nori atsikratyti nepageidaujamo plaukuotumo yra nugara, pažastys, krūtinė bei sprandas. Ir, kaip pastebi REVÙ CLINIC klinikoje dirbantys specialistai, plaukų šalinimas lazeriu kai kuriose vietose suveikia greičiau nei kitose. Viena tokių vietų  – pažastys. Iš dalies tai gali būti todėl, kad pažastų oda yra kiek šviesesnė nei likusi kūno oda, nes ją mažiausiai veikia saulės spinduliai, o plaukeliai, dažnu atveju, tamsesni bei storesni  nei, pavyzdžiui, blauzdų plaukai. Visgi, REVÙ CLINIC specialistai pabrėžia, kad plaukų šalinimas lazeriu galimas bet kurioje kūno dalyje, kurioje yra plaukų ir juos galima aptikti lazeriu. Klientai ne visada žino arba ne visada išdrįsta pasiteirauti, bet lazerio pagalba plaukai gali būti pašalinti ir nuo spenelių, krūtinės, nugaros ar pilvo. Iš tiesų, pats plaukų šalinimas lazeriu yra daugiau apie plaukų spalvą ir odos tipą, o ne vietą, ant kurios jie auga.

Visgi, plaukų šalinimas lazeriu nėra visiškai nekalta procedūra, todėl ją svarbu atlikti kvalifikuotoje bei licencijuotoje klinikoje, kur dirba profesionalūs specialistai. REVÙ CLINIC klinika gali užtikrinti, kad procedūra bus atliekama naujausiais bei pažangiausiais lazeriais, kurių spinduliai veikia itin tiksliai, o pati procedūra yra praktiškai beskausmė. Visgi svarbu žinoti, kad procedūros efektyvumui bei saugumui įtakos turi ir paties kliento deginimosi įpročiai, rekomendacijų laikymasis bei atvirumas prieš procedūrą atliekantį mediką. Prieš kiekvieną apsilankymą svarbu informuoti specialistą apie vartojamus medikamentus, maisto papildus, tepalus ar kitus veiksnius, galinčius daryti įtaką. REVÙ CLINIC klinikoje naudojami lazeriai šiai dienai yra bene moderniausi ir pripažįstami kaip vieni saugiausių lazerių rinkoje, o specialistai apmokyti paties gamintojo Asclepion Vokietijoje, tad galite jaustis ramūs savo odą patikėdami būtent šiai klinikai.

Dėl šios priežasties plaukelių šalinimas lazeriu rekomenduojamas atlikti tuomet, kai oda nėra veikiama saulės spindulių, nes rizika, kad bus paveikta odos pigmentacija, tokiu metu yra mažiausia. Siekiant išvengti bet kokių odos pigmentacijos pakitimų, procedūrą reikėtų atlikti, kuomet odos spalva yra šviesiausia, o daugumai žmonių toks laikas būna žiemą. Todėl šaltasis metų laikas yra idealus periodas pradėti plaukų šalinimo procedūrų kursą – taip vasarą pasitiksite jau be nepageidaujamų plaukų.

Užs. Nr. 195

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą