Požymiai, įspėjantys apie dantų implantacijos poreikį

Dalintis:

Dantų implantai – be jokios abejonės pats efektyviausias ir kokybiškiausias dantų atkūrimo metodas, suteikiantis galimybę atkurti tiek estetines, tiek funkcines, natūralaus danties savybes.

Su prarastų dantų problema susiduriantys pacientai negali kokybiškai atlikti net elementarių funkcijų, pavyzdžiui, kramtymo ar kalbėjimo. Net ir vieno danties trūkumas įtakoja ir neigiamus estetinius pokyčius, dėl kurių žmogus vengia viešai komunikuoti ar šypsotis. Sėkmingai atlikta dantų implantacija atstato sutrikusias funkcijas, sugrąžina gražią šypseną ir tikrai pasitarnauja geresnės gyvenimo kokybės labui. Visgi, ne visi žmonės sugeba laiku įžvelgti tokios odontologinės procedūros poreikį. Uždelstas kreipimasis į odontologą gali pareikalauti žymiai sudėtingesnio gydymo ir ženkliai didesnių gydymo išlaidų. Kokie yra pagrindiniai požymiai, įspėjantys apie neatidėliotiną dantų implantacijos poreikį?

Danties trūkumas – akivaizdžiausias dantų implantacijos poreikio įrodymas

Prarastas vienas ar keli dantys – pats akivaizdžiausias įrodymas, patvirtinantis faktą, jog implantaciją reikėtų atlikti kuo greičiau. Žinoma, šiais laikais dantų netekties problemą išsprendžia ne tik dantų implantai, bet ir kitos odontologinės priemonės. Visgi, efektyvumu, kokybe ir galutiniu rezultatu tikrai nei vienas dantų atkūrimo būdas implantacijai neprilygsta.

Stipriai įskilę, klibantys arba negrįžtamai pažeisti dantys

Dantų implantacija nėra atliekama tik tais atvejais, kai pacientas į odontologo kabinetą atvyksta lydimas akivaizdžios, dantų netekimo problemos. Dar turint dantį, tačiau susiduriant su labai dideliais dantų pažeidimais, kurių negalima pašalinti jokiais kitais odontologiniais metodais, vienintelė racionali išeitis – dantų implantavimas. Negrįžtami dantų pažeidimai gali išsivystyti dėl skirtingų priežasčių. Dažniausiai pasitaikančios – patirtos traumos, stiprūs sutrenkimai, nesėkmingi kritimai ir pan. Po tokių nelaimių dažniausiai yra pažeidžiama visa danties struktūra, todėl tokį dantį dažniausiai reikia ištraukti.

Prasidėję dantų irimo procesai

Jeigu dantys yra labai pažeisti ėduonies arba smarkiai užkrėsti, dažniausiai jų negalima išsaugoti. Tokiais atvejais dantį reikia ištraukti, o į jo vietą įstatyti dantų implantą. Tokius dantų pažeidimus dažniausiai įtakoja netinkama burnos higiena. Norint išvengti liūdnų, dantų netekimo padarinių, visada reikia atsakingai rūpintis dantimis ir bendra burnos ertmės būkle, naudoti ne bet kokias, o odontologo rekomenduotas dantų priežiūros priemones bei reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną.

Diskomfortas naudojant dantų protezus

Ypač vyresnės kartos atstovai, kurie jau negyvena labai aktyvaus socialinio gyvenimo, dantų netekimo problemą sprendžia su išimamais dantų protezais. Kai kuriems žmonėms, ši dantų atkūrimo priemonė tinka ir nesukelia diskomforto. Visgi, išimami dantų protezai tikrai nėra labai stabili ar estetiška dantų atkūrimo priemonė. Neretai jie netinkamai priglunda, atsilaisvina arba tiesiog valgant ar kalbant iškrenta. Dantų implantai yra žymiai pažangesnė dantų atkūrimo priemonė, kuri užtikrina visapusišką komfortą. Todėl žmonėms, kuriems nėra patogu naudoti dantų protezus, geriausia išeitis – dantų implantai.

Kiti požymiai, įspėjantys apie dantų atkūrimo implantais būtinybę

Dantų implantacija neretai yra neišvengiama ir susiduriant su pažengusia, įsisenėjusia periodontito ligos stadija. Taip pat apie tokios procedūros poreikį perspėja ir tam tikri išvaizdos pokyčiai, pavyzdžiui, lūpų srityje susiformavusios raukšlės, įdubę skruostai ar susmukęs sprandas. Jeigu pastebite bent vieną iš šių požymių ir manote, kad Jums reikalinga dantų implantacija, rekomenduojame dantų implantacijos procesą patikėti 32 Balti klinikoje dirbantiems gydytojas, kurie jau spėjo įgyvendinti toli gražu ne vieną sėkmingą dantų implantacijos procedūrą. Beje, šioje klinikoje dantų implantavimas yra atliekamas tik su naujos kartos, žinomų gamintojų implantais, kurie pasižymi itin ilga tarnavimo trukme bei nepriekaištinga kokybe.

Užs. Nr. 52

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą