Prieškambario spintos: kaip išsirinkti tinkamą?

Dalintis:

Prieškambaris – tarsi namų vizitinė kortelė. Tai pirmasis kambarys, į kurį įeiname, ateidami į savo ar svečių namus, tad, drąsiai galima teigti, kad šis kambarys sudaro ir pirmąjį įspūdį, apie namus. Tikroji prieškambario paskirtis – lauko rūbų ir batų laikymas. Čia mes pasitinkame ir išlydime svečius, o prieš išeidami iš namų ir patys apsirengiame. Tad, nenuostabu, kad šiam kambariui yra būtini baldai, skirti lauko drabužių, batų ir kitų daiktų laikymui. Prieškambario baldai ne tik yra labai praktiški. Jie padeda sukurti tą gerą, pirmąjį įspūdį apie namus, kurio visi taip siekiame. Na, o vienas iš svarbiausių, reikalingiausių ir tikrai praktiškiausių prieškambario baldų – prieškambario spinta.

Tai puikus baldas, kuriame galima laikyti tiek striukes ir paltus, tiek batus, skėčius bei kitus daiktus. Prieškambario spintos būna skirtingų dydžių, tipų, stilių ir spalvų, tad tikrai rasite tokią, kuri labiausiai derės prie jūsų prieškambario stiliaus ir patenkins jūsų turimus poreikius. Šiame straipsnyje rasite kelis, labai naudingus ir svarbius patarimus, kurie padės išsirinkti tinkamą prieškambario spintą.

Prieškambario spintų tipai

Visų pirma, renkantis prieškambario spintas naudinga žinoti, kad jos gali būti skirtingų tipų. Standartu ir klasika laikomos pastatomos, varstomas duris turinčios spintos. Šios spintos atrodo praktiškai taip pat, kaip ir miegamojo spintos, tiesiog, dažniausiai, turi skirtingą vidinį išdėstymą, yra mažesnio dydžio. Tiesa, tokios spintos užima gana daug vietos, todėl, nebus pats geriausias pasirinkimas mažam prieškambariui. Tokio tipo spintos gali būti tiek uždaro, tiek atviro tipo. Na, o atviro tipo pastatomos spintos, dažnai, padeda suteikti patalpai erdvumo, o taip pat, ir išskirtinumo. Mažam prieškambariui puikiai tiks sieninė, stumdomų durų spinta. Tai itin kompaktiškos, talpios ir stilingos spintos. Stumdomos durys padeda sutaupyti labai daug vietos, o kadangi, spinta dažniausiai siekia lubas, vietos daiktų laikymui bus apstu. Dažniausiai, šio tipo spintų durys yra papildomos dideliais veidrodžiais. Tiesa, galia rasti ir kampines spintas, kurios taip pat tobulai tiks mažam prieškambariui. Jos padės išnaudoti kampinę prieškambario erdvę, tačiau, yra tinkamos ne stačiakampiams, o kvadrato formos prieškambariams.

Medžiaga

Išsirinkus tinkamą ir patinkantį prieškambario spintos tipą, labai svarbu dėmesį atkreipti ir į medžiagą, iš kurios ji pagaminta. Nuo medžiagos visiškai priklauso spintos patvarumas, tvirtumas ir ilgaamžiškumas, todėl, rinktis reikia labai atsakingai. Taip pat, nuo medžiagos skirsis ir prieškambario spintos kaina. Brangiausios, tačiau, tikrai kokybiškiausios ir patvariausios bei ilgaamžiškiausios – medinės prieškambario spintos. Jos ne tik tarnaus ilgus metus, bet vieną dieną gali tapti iš kartos į kartą perleidžiamu antikvaru. Šios spintos yra tikrai tvirtos, sunkios, dažnai būna gaminamos pagal užsakymą ir labai dera prie klasikinio namų stiliaus. Pigesnė alternatyva – medžio drožlių plokščių spintos. Jos suteikia platų spalvų, dizainų pasirinkimą, yra lengvos ir sąlyginai patvarios. Dažnai, jos būna laminuotos, lakuotos, taip pat, padengiamos skirtingų tipų plėvelėmis. Žinoma, jos vilioja ir žemesne kaina.

Spalvos ir dizainas

Kadangi prieškambaris yra tarsi namų vizitinė kortelė, kuri sudaro pirmąjį įspūdį apie namus, labai svarbu atsižvelgti į prieškambario spintos dizainą ir spalvą. Juk nuo to dalinai priklauso, kokį įspūdį paliks prieškambaris vos tik duris pravėrusiems svečiams. Prieškambario spintos dizainas ir spalva turėtų būti pasirenkami pagal namų bei pačio prieškambario interjerą. Renkantis spalvą naudinga atminti, kad šviesios spalvos vizualiai padidina kambario erdvę, o tamsios – kambarį mažina. Žinoma, neutralios spalvos bus saugus pasirinkimas, tačiau, norintiems išskirtinumo, puikiu pasirinkimu gali tapti ir ryškios ar net kelių spalvų spintos. Taip pat, naudinga pagalvoti ir apie dizainą. Vienos spintos gali būti visiškai paprastos, turėti tik duris ar atviras lentynas. Kitos gali būti maišytos, turėti metalinių detalių, būti papildytos veidrodžiais ar stalčiais. Na, o tinkamo dizaino pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų norų ir poreikių. Tiesa, tiems, kuriems sunkiai sekasi suderinti prieškambario spintą prie kitų kambaryje esančių baldų, puikiu pasirinkimu gali tapti prieškambario baldų komplektas. Tai skirtingų prieškambario baldų deriniai, kurie tarpusavyje stilistiškai dera ir padeda išlaikyti stiliaus vientisumą.

Gražios ir kokybiškos prieškambario spintos, platus asortimentas ir pačios geriausios kainos – https://www.varle.lt/prieskambario-spintos/ .

Užs. Nr. 217

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą