Profesionalus dantų balinimas

Dalintis:

Svajojate apie gražius ir baltus dantis? Tai pasiekti nėra taip sunku, kaip kartais atrodo. Žinoma, neužtenka vien valyti dantis balinamąja dantų pasta. Reikalingos specialios dantų balinimo procedūros moderniais lazeriais, kas suteikia itin didelį efektą per trumpą laiką. Skaitykite toliau ir sužinokite apie dantų balinimo procedūras, kurios padės pasiekti seną svajonę be jokių pastangų.

Efektyvūs dantų balinimo metodai

Dantų balinimas diodiniu H1 lazeriu yra viena iš efektyviausių ir greičiausią rezultatą suteikiančių procedūrų, kuri yra visiškai saugi ir niekaip nekenkia aplinkinių audinių sveikatai. Lazeris aktyvuoja balinimo medžiagas ir pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną, todėl procedūros poveikis išlieka ilgą laiką. Žinoma, norint geresnių ir ilgesnį laiką išsilaikančių rezultatų visuomet reikia procedūrą periodiškai pakartoti, nuolatos kruopščiai valyti dantis.

Kaip vyksta dantų balinimo procedūra?

Iš pradžių ant dantų uždedamos specialios apsaugos, apsaugančios dantenas ir dantis nuo vandenilio peroksido. Tuomet dantys dengiami specialiu balinimo geliu. Gelis aktyvuojamas lazerio spinduliuote, kruopščiai balinant vieną ar kelis dantis. Kiekvienu atveju, burnos higienos specialistas atsižvelgia į individualią situaciją ir parenka tinkamiausius gydymo metodus.

Prieš atliekant dantų balinimo procedūrą visuomet yra reikalinga profesionali burnos higiena, kuri padeda tinkamai pasiruošti ir pašalinti susikaupusias apnašas bei kitus nešvarumus. Tuomet higienos specialistai imasi pagrindinės balinimo lazeriu procedūros.

Nėra tikslaus laiko intervalo, per kurį rekomenduojama kartoti balinimo procedūras. Dažnu atveju, tai būna labai individualu. Galite kreiptis vėl po pusmečio, po metų ar kiek daugiau, jeigu pastebite, kad dantys nebe tokie balti.

Priežiūra kiekvieną dieną

Nepamirškite, jog kasdienė kruopšti dantų priežiūra nemaža dalimi lemia odontologinių procedūrų kokybiškumą. Jei tinkamai prižiūrėsite dantis, procedūras reikės kartoti rečiau, nevargins dažni vizitai odontologo kabinete ir juolab dažni dantų susirgimai.

Profesionalus dantų balinimas diodiniu lazeriu yra greitas, patikimas, visiškai saugus, ilgametėje praktikoje patikrintas metodas, kuriam mažai lygių. Nelaukite ir pasirūpinkite šviesiais, gražiais bei sveikais dantimis!
Daugiau apie profesionalią burnos higieną bei kitas odontologines procedūras sužinosite: https://vingioklinika.lt/.

Užs. Nr. 150

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą