Puošnūs žiedai sužadėtuvėms

Dalintis:

Artinantis sužadėtuvėms – vienam svarbiausių žingsnių į santuoką ir bendrą gyvenimą su mylimu žmogumi, reikia pasirūpinti labai svarbiu simboliu – sužadėtuvių žiedu. Sužadėtuvių žiedas yra pati didžiausia dovana, įteikiama mylimajai pasipiršimo metu. Išrinkti tokį žiedą kartais būna ne taip lengva, nes kamuoja mintys, jog žiedas mylimajai galbūt netiks pagal dydį ar nepatiks. 

Neverta pergyventi! Šiame straipsnyje sužinosite, kaip viską padaryti, jog sužadėtuvės taptų nuostabiausia šventė.

Kaip parenkamas sužadėtuvių žiedas?

Išrinkti sužadėtuvių žiedą iš tiesų nėra taip jau sunku, kaip kai kuriems vyrams atrodo iš pirmo žvilgsnio. Labai gerai, jeigu žinote tikslų merginos piršto dydį – tuomet tikrai neprašausite pro šalį. Tačiau net jeigu tikslaus dydžio ir nežinote, galite jį sužinoti slapta atnešę pas juvelyrą kokį nors kitą mylimosios nešiojamą žiedą iš žiedų skrynelės. Pagal jau esamo žiedo dydį bus sukurtas identiškas.

Net jeigu žiedo dydis ir netiktų, net jeigu nepavyktų jo sužinoti – pergyventi neverta, kadangi žiedo dydis gali būti pakoreguotas. Jeigu žiedas mylimajai ne visai tiks, atnešite jį vėl pas bet kurį juvelyrą ir žiedas bus pamažintas arba padidintas.

Kas dėl žiedo išvaizdos, pergyventi irgi neverta. Kaina nėra svarbiausias sužadėtuvių žiedo rodiklis, tad visai nebūtina pirkti brangų žiedą. Galimi labai puikūs ir pigesnių žiedų pasirinkimai. Čia svarbiausia yra jūsų bendra meilė ir kad žiedas mylimajai patiktų. Žiedas – tai tik simbolis, tad ji vis viena nedvejodama pasakys jums „taip“.

Platus sužadėtuvių žiedų pasirinkimas ir gamyba pagal užsakymus

Ieškantiems sužadėtuvių žiedų ateina labai platus jų pasirinkimas. Tai ir kuklesni, paprasčiau atrodantys bei tradiciniai sužadėtuvių žiedai, tiek modernūs žiedai su įvairiais simboliais. Galimi skirtingo metalo žiedų pasirinkimai. Kai kurie vyrai renkasi sužadėtuvių žiedus su brangakmeniais. Tai labai gražu, tik turėkite omenyje, jog jeigu tokio žiedo dydis netiks, bus kiek sudėtingiau ir brangiau jį perdirbti, nes keičiant juvelyrui tenka išimti brangakmenius ir juos įdėti iš naujo.

Daugiau apie sužadėtuvių žiedus sužinosite: https://fashiongold.lt/lt/.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą