Ratiniai ekskavatoriai – kokia tai technika?

Dalintis:

Ratiniai ekskavatoriai – sunkiasvorė technika, kuri yra naudojama atliekant tam tikrus darbus. Dažniausia jie yra naudojami tam, kad būtų palengvintas darbas. Šios technikos pagalba darbas vyksta daug greičiau, išnaudojama mažiau fizinės jėgos. Ratiniai ekskavatoriai dažniausia atlieka kasimo, stumdymo darbus. Tai technika, kuri yra naudojama būtent šiems darbams.

Atliekant kasimo darbus su šia sunkiasvore priemone darbas bus atliktas per kelias valandas. Jei šį darbą atliktų žmonės, tai truktų porą dienų ar net savaitę laiko. Kas tai lemia? Kaip minėta, tai sunkiasvorė priemonė, kuri ir yra sukurta tam, jog sunkių darbų nereikėtų atlikti žmonėms. Ji sukurta taip, kad atlaikytų labai didelius svorius, būtų ilgaamžiška ir jos ilgai nereikėtų keisti.

Kaip atrodo darbas su ja?

Ratiniai ekskavatoriai labiausiai paplitę statybų srityje, tačiau yra naudojami ir kitose srityse. Dažnai šias priemones naudoja ūkininkai, kuriems ši sunkiasvorė priemonė pasitarnauja atliekant tam tikrus ūkio darbus. Tačiau reikia pažymėti tai, kad jei darbai atliekami vidaus patalpose, jos turi būti aukštos, nes kitaip ši technika nepateks į vidų ir negalės pasitarnauti.

Tačiau kaip bebūtų, ši priemonė labiausiai žinoma statybų srityje. Jos pagalba yra atliekami begalės darbų, kas leidžia puikiai darbuotis ir kitoms priemonėms ir darbuotojams. Be jos dauguma statybose dirbančių asmenų darbą turėtų atlikti daug sudėtingesnėmis sąlygomis, jų darbas taptų fiziškai daug sunkesnis, o tai lemtų tam tikras sveikatos problemas. Todėl ratiniai ekskavatoriai yra tokie populiarūs ir reikalingi statybų sferoje, nes be jų pagalbos viskas būtų daug sunkiau ir sudėtingiau.

Kuo ypatinga ši priemonė?

Ši transporto priemonė pasižymi tuo, kad jos pagalba yra kasamos duobės, kurios vėliau pasitarnauja tam tikrais aspektais. Taip pat šios priemonės gali kasti duobes ir tuo pačiu jas išlyginti. Priekyje ši priemonė turi kaušą, kurio pagalba kasamos duobės, pakeliami sunkūs daiktai. Savo gale ji turi lygintuvą, kurį gali naudoti siekiant tas pačias duobes išlyginti. Jo pagalba gali būti lyginamas, pavyzdžiui, kelias, ar žiemą stumdomas sniegas. Tai tokia technika, kuri turi savo paskirtį, tačiau visada gali būti panaudojama ir kitiems darbams atlikti.

UAB Intrac Lietuva
Ušos g. 2, LT-02121, Vilnius
8 5 213 2248
intrac.lt
info@intrac.lt
Servisas : +370 687 33 085
Atsarginės dalys : +370 686 57 378
Miško technikos pardavimai : +370 686 04 130
Krovimo technikos pardavimai : +370 626 17 721
Statybinės technikos pardavimai : +370 620 60 072

Užs. Nr. 90

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą