„Reklamanija“ plečia verslą – kviečia į naują elektroninę parduotuvę

Dalintis:

Išorinės ir vidaus reklamos bei įvairių dovanų gamyba užsiimanti Tauragėje gerai žinoma reklamos agentūra „Reklamanija“ pavasarį, pandemijos metu, tik trumpam buvo pristabdžiusi veiklą, o šiandien, nors šalies gyvenimą į gniaužtus vėl spaudžia karantinas, plečia verslą – įsigijo elektroninę parduotuvę.

„Užsiimti verslu be reklamos tas pats, kas mirksėti merginai tamsoje (Marti Larni)“, – šmaikščiai, bet taikliai savo interneto svetainėje savo veiklos svarbą pristato „Reklamanija“.

Prezidento gatvėje veikianti įmonė užsiima išorinės ir vidaus reklamos bei įvairių dovanų gamyba – tai idėjų kalvė ne tik verslui, bet ir namams.

„Reklamanijos“ direktorė Kristina Kazlauskienė sako, kad reklamos užsakymai, ypač individualūs, labai sezoniški. Šiuo metu ypač populiarūs sieniniai 2021 metų kalendoriai.

– Daug darbų atliekame vietoje, todėl esame operatyvus ir lankstūs. Kalendorius gaminame jau daug metų. Jų individualumas yra stiprioji mūsų pusė. Galime pagaminti ir vieną kalendorių su kliento pateikta nuotrauka per labai trumpą laiką. Žmonės dažniausiai užsako kalendorius su šeimos nuotraukomis. Tai ne tik miela dovana, bet ir praktiška puošmena, – sako K.Kazlauskienė.

Pasak agentūros vadovė, vasarą daugiau sulaukiama kvietimų, atvirukų, marškinėlių ir kepuraičių su individualiais užrašais ar nuotraukomis užsakymų. Šiltuoju metų laiku įmonės labiau linkusios atnaujinti savo išorinę reklamą ar užsako naują. Puodeliai ir paveikslai ant drobės populiarūs ištisus metus. Būtent paveikslus ant drobės atsirado galimybė užsisakyti naujoje įsigytoje elektroninėje parduotuvėje „Happy Walls“.

– Nuotraukų spausdinimo ant drobės technologija labai populiari. Tuo verčiamės jau gerą dešimtmetį. Nuotraukos ant drobės visada sukelia susidomėjimą, nes atrodo labai reprezentatyviai. Tai šiuolaikiška, stilinga, moderni interjero detalė, kuri pagyvina ir papuošia namų interjerą, pabrėžia rafinuotą namų šeimininko skonį ir menines nuostatas. Paveikslas ant drobės gali būti puiki dovana draugams ir artimiesiems bet kokiomis progomis, – tvirtina įmonės vadovė.

Pasak K.Kazlauskienės, žengimas į elektroninę erdvę buvo senokai planuotas žingsnis. O jį paskatino karantinas.

– Pavasarį įvedus karantiną, kaip ir daugumą verslų, mus apėmė nežinomybė dėl perspektyvų. Buvome priversti pristabdyti veiklą, išleisti darbuotojus į prastovas. Bet gegužę jau viskas stojosi į vietas. Pardavimai pilnai neatsigavo, bet jau pamatėme šviesą tunelio gale. O kaip bus dabar, niekas nežino. Todėl pirmieji žingsniai į elektroninę prekybą yra logiški, – sako įmonės vadovė.

Šiandien el. parduotuvėje „Happy Walls“ galima įsigyti motyvacinių ir vaikų kambariui tinkančių nuotaikingų paveikslų ant drobės, kuriuos kūrė dizainerė Žaneta Pranculevičiūtė, taip pat paveikslų-žemėlapių ar paveikslų su miestų nuotraukomis, kurių autoriai – profesionalūs fotografai. Ateityje planuojama gerokai išplėsti gaminių asortimentą.

– Kad nereiktų ateiti pas mus, elektroninėje parduotuvėje paveikslą užsakovai gali susikurti patys, tereikia įkelti norimą nuotrauką. Galima pasirinkti ir tekstą, filtrą, žinoma, ir norimą drobės dydį. Pagaminti paveikslai išsiunčiami užsakovo nurodytu adresu. „Reklamanijos“ kolektyvas tiki, kad elektroninė parduotuvė „Happy Walls“ leis plėsti verslą visoje Lietuvoje. 2020-ieji baigiasi, jei jau plečiamės, vadinasi, jie nebuvo labai prasti. Tikimės, kad ir kitąmet ne tik verslo, bet ir individualių klientų mums netrūks. Reklamuokitės, puoškite namus ir prisiminkite, kad mažos dovanėlės stiprina draugystę, – linksmai pokalbį baigė K.Kazlauskienė, „Reklamanijos“ vadovė.

Parengė Dovilė Vitkauskaitė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą