Šių dienų mados klyksmas – raudonas siūlas su deimantu

Dalintis:

Sukurti savo savitą stilių šiandien galima daugelio detalių pagalba. Viena iš tokių detalių yra apyrankės. Ant rankos dėvimi papuošalai jokia naujiena, tačiau šiuolaikinis pasirinkimas tikrai stebina. Tad kokių būna apyrankių?

Apyrankių įvairovė

Pirmiausia reikia paminėti, jog apyrankės yra skirstomos į kietąsias ir minkštąsias. Kietosios gali būti šarnyrinės, uždaros arba spyruoklinės. Štai minkštosios skirstomos į pintas, siūlines, odines ar sujungtas iš kelių tokių medžiagų. Gali būti ir skirtingų. Šiandien itin madingos siūlo apyrankės. Ir konkrečiai raudono siūlo su briliantu ar deimantu. Šiek tiek plačiau apie šį papuošalą.

Raudonas siūlas ant kairiojo riešo

Noras gyvenime sulaukti pasisekimo ir gauti tai, ko norite, yra siejamas su kairiąja ranka. Todėl manoma, jog ant kairiosios rankos dėvimas raudonas siūlas atbaido blogio jėgas. Tuo pačiu ir apsaugo nuo blogos akies. Bloga akis – tai galinga jėga, gebanti vien tik žvilgsniu pridaryti rimtos žalos aplinkiniams, apriboti žmogaus galimybes įvairiose gyvenimo srityse ar kitaip jam pakenkti.

Jeigu jus domina, koks siūlas naudojamas tokiose apyrankėse atsakome – paprastai siūlas turi būti raudonas ir vilnonis, nes manoma, kad vilna atstumia neigiamą energiją ir turi gydomųjų savybių. Deimanto dydį ir dizainą visuomet galite aptarti su juvelyru ir pasirinkti sau labiausiai tinkantį ir patinkantį.

Apyrankės pagal zodiako ženklą

Avino ženklo moterims būdingas energingumas, jos turi tvirtą nuomonę. Todėl jos pasirinks ekstravagantiškas masyvias apyrankes.

Jaučio ženklo atstovėms tobulai tiks praktiškumo ir elegancijos tandemas.

Dvyniai prioritetą teikia elegantiškiems, bet drauge patogiems papuošalams. Todėl jos pasirinks originalias, bet prie kitų papuošalų priderintas apyrankes.

Vėžiukės žavisi elegancija, jas pavergia papuošalai moterims, kurie turi bent menką senovės dvelksmą.

Liūtės vertina prabangą ir išskirtinumą.

Mergelės ženklo moterys geriausiai jausis su minimalistinio stiliaus apyranke.

Svarstyklių moterims yra tobulos apyrankės kuriančios elegancijos ir suderinamumo įvaizdį.

Skorpionių emocionalumas verčia jas ieškoti papuošalų su kokia nors ypatinga reikšme ar istorija.

Šaulio ženklo moterims netrūksta energijos, aktyvumo, planų, idėjų. Todėl joms tinka ryškūs, išskirtiniai, originalūs papuošalai.

Ožiaragės yra karjeristės ir meiliausiai renkasi minimalistinio stiliaus apyrankes.

Vandenes traukia itin ryškūs aksesuarai, jos mėgsta išsiskirti iš minios.

Žuvims svarbu, kad papuošalas savyje derintų praktiškumą ir dailų dizainą, ypač dažnai mėgiami romantiški sprendimai.

Užs. Nr. 129

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą