fbpx

Siuntinių gabenimo kaina į Italiją

Dalintis:

Kaip apskaičiuoti siuntimo išlaidas siunčiant kryptimi Italija-Lietuva. Siuntimo išlaidos skiriasi priklausomai nuo įvairių veiksnių – nuo ​​pakuotės išmatavimų, siuntos tipo, svorio, vietos ir kt. Kai šie kintamieji bus apskaičiuoti, vežėjas nustatys jūsų siuntos kainą. Štai šeši kintamieji, kurie gali turėti įtakos jūsų internetinės ar paprasto pristatymo į Italiją, parduotuvės pristatymo kainai.

Pakuotės matmenys. Siuntimo įkainiams apskaičiuoti visi pagrindiniai vežėjai naudoja kainodaros metodą, vadinamą matmenų svoriu (dar vadinamu DIM svoriu). Matmenų svoris atsižvelgia į pakuotės dydį, kad būtų galima nustatyti siuntimo kainą. DIM svoris apskaičiuojamas padauginus pakuotės arba dėžutės dydžio ilgį, plotį ir aukštį, tada padalijus iš standartinio DIM daliklio. Siuntimo vežėjai, tokie kaip USPS, FedEx ir UPS, apskaičiuoja siuntimo mokesčius pagal tai, kuris iš jų yra didesnis: faktinis pakuotės svoris arba DIM svoris. Tai, kas yra didesnė, tampa apmokestinamu svoriu, už kurį jūsų verslas bus apmokestintas. Pakuotės svoris. Pakuotės svoris yra tai, koks daiktas yra sunkus – nereikia DIM daliklio ar skaičiavimo. Kaip minėta aukščiau, jei šis skaičius yra didesnis nei DIM svoris, jis bus naudojamas skaičiuojant siuntimo išlaidas. Kuo sunkesnė ir didesnė pakuotė, tuo jos siuntimas bus brangesnis.

Pristatymo paskirties vieta. Vežėjai siuntimo įkainiams apskaičiuoti naudoja siuntimo zonas. Pristatymo zonos matuoja atstumą tarp pakuotės kilmės vietos ir paskirties vietos. Italijoje tai gali būti nuo 1 iki 8 zonos. Siuntimo zonos apskaičiuojamos pagal tai, iš kur siunčiama jūsų siunta. Tai reiškia, kad dvi skirtingos kilmės vietos, siunčiamos į tą pačią paskirties vietą, gali būti gabenamos į visiškai skirtingas zonas. Kaip taisyklė, kuo aukštesnė siuntimo zona, tuo siuntinys bus brangesnis. Siunčiamo turinio vertė taip pat veiksnys, kuris įtakoja kainą. Jei siunčiate labai didelės vertės produktus, galbūt norėsite siuntas apdrausti. Siuntimo draudimas siūlo kompensaciją siuntėjams, kurių siuntiniai pamesti, pavogti ir (arba) sugadinti gabenant. Nors ši paslauga naudinga, ji gali žymiai padidinti siuntimo išlaidas. Tačiau verta pagalvoti ar norite, kad praradimo ar sugadinimo atveju būtų kompensuoti nuostoliai.

Užs. Nr. 178

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą