Specialistų įžvalgos: kuo stovimasis stalas pranašesnis už sėdimąjį?

Dalintis:

Šiuolaikiškas dinamiškas darbo stilius diktuoja ir biuro baldų pasirinkimo subtilybes. Dėl šios priežasties stovimasis stalas – sparčiai populiarėjantis sprendimas moderniuose biuruose.

Sėdimas darbas gali lemti sveikatos ir kitų problemų: padidinti kai kurių lėtinių ligų riziką, sukelti ilgalaikius nugaros skausmus, taip pat sumažinti produktyvumą bei energijos lygį. Stovimasis stalas padeda išspręsti šias problemas – darbas šalia jo užtikrina maksimalų komfortą. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai pateikia daugiau svarbių įžvalgų, kuo stovimasis stalas pranašesnis už sėdimąjį.

Stovimasis darbo stalas padeda išvengti sveikatos negalavimų ir kitų problemų

Stovimasis darbo stalas – nepamainoma ergonomiškos darbo vietos dalis šiuolaikiniame biure. Įmonės darbuotojai, didžiąją dienos dalį praleidę sėdėdami, dažnai skundžiasi nugaros, kaklo skausmais, jiems stinga energijos, sunku produktyviai dirbti ir priimti sprendimus. Dėl šių priežasčių mažėja ir pasitenkinimas darbu. Stovimasis stalas padeda išvengti šių sveikatos ir kitų problemų, taip pat pasižymi daugeliu privalumų.

* Stovimasis stalas padeda kovoti su nejudrumo problema. Nejudrumo problema – gana dažna biuruose, ją padeda išspręsti stovimasis stalas. Stovimasis stalas – puikus pasirinkimas tiems darbuotojams, kurių darbo ypatumai apriboja judėjimą darbo vietoje. Stovimasis darbo stalas leidžia pajudėti darbo vietoje ne tik pertraukėlių, tačiau ir darbo metu.

* Stovimasis stalas gali padėti sumažinti lėtinių ligų riziką. Be jau minėtų nugaros skausmų, sėdimas darbas padidina širdies ligų riziką. Darbas prie stovimojo stalo suteikia galimybę daugiau laiko praleisti stovint ir judant – taip pagerinama kraujotaka bei sumažinama širdies ligų rizika.

* Stovimasis stalas gali padidinti darbuotojų produktyvumą. Moksliškai įrodyta, kad stovint padidėja smegenų aktyvumas. Stovimojo stalo pasirinkimą verta apsvarstyti tiems, kurie daug valandų dirba labai susikoncentravę ir neturi galimybių daryti trumpų pertraukėlių. Dirbdami prie stovimųjų stalų darbuotojai tampa lankstesni, atviresni naujovėms bei pokyčiams.

* Stovimasis stalas padeda pakelti energijos lygį. Nors energijos trūkumą darbuotojai dažniausiai bando atkurti kava ar energiniais gėrimais, darbas prie stovimojo stalo taip pat gali padidinti energijos lygį. Net ir dalis dienos, praleista dirbant prie stovimojo stalo ir aktyviai judant, gali padėti pajausti didesnį energijos antplūdį.

Darbo stalas su ratukais – funkcionalus ir praktiškas sprendimas šiuolaikiškiems biurams

Darbo stalas su ratukais – funkcionalus ir praktiškas pasirinkimas šiuolaikiškoms įmonėms, kuriose vyrauja dinamiškas darbo stilius. Darbo stalas su ratukais ne tik suteikia galimybę įmonės personalui aktyviai judėti darbo metu bei užtikrina gerą darbuotojų savijautą, tačiau taip pat, esant poreikiui, gali būti patogiai transportuojamas iš vienos vietos į kitą. Darbo stalai su ratukais atverčiamais stalviršiais gali būti panaudoti praktiškai siekiant įrengti laikiną darbo vietą ar konferencijų salėse. Be to, darbo stalas su ratukais taupo vietą: kai yra nenaudojamas, jis gali būti nustumtas į šoną.

Funkcionalūs darbo stalai su ratukais yra šiuolaikiško dizaino, kuris gali būti lengvai derinamas prie įvairiausių biurų interjerų bei solidžiai papildyti esamo stiliaus sprendimus. Patikimas, rinkoje gerai žinomas biuro baldų gamintojas garantuoja darbo stalų su ratukais kokybę bei ilgaamžiškumą.

Stovimasis stalas – praktiškas, funkcionalus ir patrauklaus dizaino sprendimas Jūsų įmonei. Jei savo biurui ar kitai patalpai ieškote modernių, šiuolaikiškų ir ergonomiškų stovimųjų darbo stalų, kreipkitės į NARBUTĄ – ilgametę patirtį sukaupusi biuro baldų ekspertų komanda patars bei padės išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai įgyvendinančius sprendimus.

Užs. Nr.38

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą