fbpx

Spynos remontas ir keitimas – viena aktualiausių „raktininkų“ paslaugų

Dalintis:

Gyvenime apstu tam tikrų procesų, kuriuos atliekame taip dažnai, jog jie jau yra tapę automatiški ir, kaip mėgiama vaizdžiai sakyti, juos būtų galima atlikti net ir užrištomis akimis. Vienas tokių pavyzdžių – durų rakinimas. Namų, darbo, garažo, seifo, automobilio – spynos bei atrakinimo būdas gali skirtis, tačiau atliekamas veiksmas ir tikslas yra panašus: atrakiname norėdami įeiti, o užrakiname norėdami užtikrinti saugumą bei apsaugoti privatumą. Tikriausiai niekada apie tai nesusimąstėte, tačiau ar bent galite įsivaizduoti, kiek kartų per gyvenimą rankoje esate laikę vienaip ar kitaip atrodantį raktą ir bandę šiuo atrakinti duris? Skaičius turėtų būti įspūdingas! Tačiau vieną dieną idilišką „atrakinu – užrakinu“ procesą lyg iš giedro dangaus gali sutrukdyti faktas, jog durys tapo neįveikiamomis ir jums nedelsiant reikalingas spynos keitimas (plačiau apie šią paslaugą ir šios srities profesionalus) ar remontas.

Saugumas – prioritetas renkantis durų spyną

Tai, ką norime apsaugoti, esame įpratę užrakinti. Automobilio, namų, seifo, darbo ar kito objekto užraktas gali apsaugoti tiek mūsų apčiuopiamą turtą, tiek ir niekuo neįkainojamą privatumą. Kalbant šia tema, vietos teiginiui, jog žmonėmis reikia tikėti bei pasitikėti, tikrai nėra. Spyna bei laiku pasuktas raktas gali apsaugoti nuo įvairių nemalonių situacijų, nuo kurių, priešingu atveju, apsaugos suteikti negali nei policija, nei kitos valstybės tarnybos.

Kaip ir kiekvienu atveju, saiką išlaikyti būtina ir čia (dešimtą kartą tikrinti, ar spyna jau užrakinta, gal ir nereikėtų..?), tačiau atkreipti dėmesį į tai, kokia spyna pakabinta ant durų (aišku, perkeltine prasme, nes pakabinamų spynų sutinkama vis rečiau), tiesiog privalu. Tarp spynos kokybės ir šios saugumo reikėtų dėti lygybės ženklą. Kaip jau supratote, ir šiuo atveju kokybė kainuoja, tad iš pažiūros pigiais kiniečių gaminiais žavėtis nereikėtų. Yra daug racionalesnių būdų sutaupyti. Pavyzdžiui, vadovaudamiesi specialistų rekomendacijomis montuoti dvi spynas, vieną rinkitės būtinai aukščiausios kokybės, pavyzdžiui, itališko tipo, o kita gali būti iš žemesnės kainų kategorijos.

Nagrinėjant spynos konstrukciją atidžiau, didelis dėmesys tenka šios korpusui – daliai, kuri yra glaudžiai susijusi su viso užrakto saugumu bei patikimumu. Vadinasi, pirkdami spyną, investuokite į korpuso kokybę, tuo tarpu cilindras gali būti ir pigesnis. Bent jau laikinai. Atsiradus papildomų lėšų šiam pirkiniui, galėsite pakeisti į kokybiškesnę dalį.

Spynos keitimas – viena iš populiariausių „raktininkų“ paslaugų

Toje vietoje, kur kažkada gaminotės atsarginį raktą (tai, beje, yra labai gera praktika), tikėtina, teikia ir platesnį susijusių paslaugų asortimentą. Spynos keitimas ar remontas – viena iš galimybių, dėl kurios teiraujasi nemažai klientų. Tiesa, vieni ateina dėl to, jog reikalas „dega“, kiti dėl paslaugos teikimo gali ir palaukti. Pavyzdžiui, kaip minėjome straipsnyje, domisi spynos cilindro keitimu į kokybiškesnį.

Norėdami išvengti galimų nemalonių pasekmių, specialistai primygtinai siūlo užsiimti prevencija. Jei pastebėjote, jog spyna veikia kažkaip ne taip, raktas vizualiai nusidėvėjo, retkarčiais stringa spynoje, o gal raktą pametėte, spynos keitimas būtų tikrai sveikintinas sprendimas.

Kaip ir daugelio paslaugų teikėjus, tiek ir spynų keitimą ar panašius darbus atlikti, siūlančių tikrai netrūksta. Tačiau pasitikėti asmeniu, kurio „plikus“ kontaktus pirmiausiai pastebėjote skelbimų portale, tikrai nereikėtų. Pastarasis, užuot pataisęs spyną, gali sugadinti ir duris. Tačiau tai nėra pats blogiausias scenarijus. Nesąžiningi asmenys itin išradingi ir atranda įvairių būdų pasipelnyti. Pavyzdžiui, gavę jūsų raktą ar spyną į savo rankas, šie gali tiesiog pasigaminti jo kopiją ir nekviesti lankytis svečiuose. Būtina rinktis tik žinomas, patikimas spynų remonto bei kitas susijusias paslaugas teikiančias įmones.

Užs. Nr. 103

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą