fbpx

Sužadėtuvių žiedas – kaip išsirinkti?

Dalintis:

Artėjant ypatingoms gyvenimo progoms verta pagalvoti apie žiedus. Sužadėtuvių žiedas paprastai vyrams sukelia daug rūpesčių, galvoje kyla daug klausimų ir pergyvenama dėl žiedo tinkamumo. Ar žiedas patiks mylimajai, ar tiks jo dydis? Iš tiesų pergyventi nereikia, nes realiame gyvenime yra viskas daug paprasčiau, nei vaizduotėje. Išrinkti sužadėtuvių žiedą yra lengva, ir kaip tą padaryti sužinosite skaitydami toliau šį aprašymą.

Tinkamas žiedo dydis

Viskas ko tereikia, tai gerai žinoti savo finansines galimybes, parinkti gražų žiedą, idealu, jeigu tiktų jo dydis. Pabandykite kokiu nors būdu sužinoti savo mylimosios piršto dydį, jeigu dar nežinote. Būdų, kaip tą padaryti, yra įvairių – turbūt kai kuriuos iš jų girdėti jau teko. Tačiau net jeigu ir žiedas būtų per mažas ar per didelis, vėliau jį bus galima pamažinti pas paslaugą teikusius juvelyrus, todėl tai tikrai ne bėda.

Sužadėtuvių žiedų pasirinkimai

Žiedo kaina taip pat neturėtų kelti rūpesčių, nes plačiame asortimente rasite pasirinkimų pačiomis įvairiausiomis kainomis. Galimi nebrangūs ir paprasti, simboliniai sužadėtuvių žiedai, taip pat brangūs ar net labai brangūs žiedai su brangakmeniais ar be jų, yra ir nemažai vidutinės kainos pasirinkimų.

Kaip jau buvo minėta, žiedo kaina nėra esminis rodiklis. Išrinkite tai, kas gražu. Pasikonsultuokite su juvelyrais, jeigu kyla abejonių. Ir greitai bei lengvai rasite idealiai tinkantį žiedą.

Daugiau apie sužadėtuvių žiedų pasirinkimą rasite: https://fashiongold.lt/lt/suzadetuviu-ziedai

Užs. Nr. 188

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą