Svarbiausi elementai išvykai su šeima gamtoje

Dalintis:

Kiekvieną kartą pamažu pakvimpant pavasariui, imame galvoti apie tai, ką turiningo galėtume nuveikti gamtoje su šeima ar draugų kompanija. Pastebima, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu vis daugiau žmonių renkasi laisvalaikį gamtoje. Tai byloja ir padidėjusi įvairių iškyloms gamtoje tinkančių atributų paklausa. Priklausomai nuo to, kokį iškylavimo ir nakvynės būdą pasirinksite, jums reikės skirtingų atributų.

Palapinė – būtinas elementas nakvynei gamtoje

Jei nuspręsite miegoti gamtoje, jums būtinai bus reikalinga palapinė, kuri apsaugos nuo lietaus ir nuo vabzdžių. Juk miegoti po atviru dangumi ne visuomet pats geriausias pasirinkimas, juo labiau jeigu netikėtai užklumpa lietus ar nakvynei vietą pasirinkote miške.

Čiužinys – patogesniam miegui

Čiužinys arba turistinis kilimėlis – tai būtinas komfortiško poilsio atributas, ypatingai jeigu iškylaujate ilgesnį laiką arba su vaikais. Geras poilsis yra svarbus geram nusiteikimui, juk nesinorėtų suplanuotą kelių dienų išvyką baigti po vienos nakties.

Maisto ruošimo įranga

Planuojant iškylą gamtoje, nesvarbu, kiek ji truktų, labai svarbu pasirūpinti reikalinga įranga maisto ruošimui ir tam pritaikytais indais. Labai svarbu žinoti, kad maisto gaminimui ant laužo reikalingi atitinkami puodai, pavyzdžiui, pagaminti iš ketaus. Vieni iš labiausiai pamėgtų iškylautojų puodų yra kazanai. Jie, tiesą sakant, išsprendžia daugybę klausimų, jie neužima daug  vietos, juos patogu transportuoti ir lengva naudoti.

Nešiojamas telefono įkroviklis

Mes taip įpratę prie visų technologijų, kad išsikrovus telefonui dažnai tarsi prarandame saugumo jausmą ir ryšį su išoriniu pasauliu. Nepaisant to, kad būnant gamtoje norisi išjausti visą buvimo gamtoje grožį bei pojūčius, likti be ryšio priemonės nėra labai jauku. Ypatingai keliaujant su vaikais, norisi turėti priemonę, kuri padėtų išsikviesti pagalbą atsitikus nelaimei ar susižeidus.

Apsauga nuo lietaus, saulės ir vabzdžių

Dažnai girdime, kad nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga. Su tuo visiškai sutinkame, todėl rekomenduojame pasirūpinti apsauga nuo lietaus ir saulės. Tai gali būti neperšlampantys drabužiai ar specialus lietpaltis.

Iškylaujant šiltuoju metų laikotarpiu, vertėtų pasirūpinti kepurėmis ir apsauginiu kremu nuo saulės, o vakarui atėjus – priemonėmis nuo vabzdžių.

Užs. Nr. 37

 

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą