Šventinės dovanos: apie ką svajoja lietuvaičiai?

Dalintis:

Ruošk roges žiemą! Šis posakis tinka ir ruošiantis didžiosioms metų šventėms, ir laukiant draugų gimtadienių ar kitų svarbių progų. Gera dovana išrenkama ne paskutinę minutę, gerai apgalvojama, kuo žmogus džiaugtųsi, kas jį nustebintų. Šiuolaikinė skubanti ir, atrodo, visko mačiusi visuomenė vis labiau vertina praktiškas dovanas. Tad kokios dovanos bus populiarios šį sezoną ir apie ką slapta svajoja lietuviai?

Didžiosios metų šventės daugumai tampa galvos skausmu vien dėl gausybės dovanų pirkimo. Kuo anksčiau nuspręsite, ką dovanoti artimiesiems, tuo daugiau laiko sutaupysite bei išvengsite gruodžio mėnesio suirutės. Tad dovanas pirkti verta iš anksto!

Skani dovana išlieka atmintyje

Dovanoti naujas patirtis yra vienas iš geriausių ir ilgiausiai atmintyje išliekančių dovanų pasirinkimų. Įsimintas skonis yra vienas iš esminių žmogaus pojūčių. Kas nenorėtų gauti galimybės pasijusti tikru gurmanu ir paragauti maisto iš vietinių Ispanijos ūkių? Tokią galimybę siūlo kumpiai.lt. Čia dovanų dėžutėje gali sutilpti visa gastronominė kelionė! Vien ko vertas įspūdingo stoto ir akį traukiančio vaizdo Ispaniškas kumpis. Prie visos skonių puokštės prisideda ir įvairiausių skonių marinuotos alyvuogės, jūros gėrybės. Skubantiems nereikia net sukti galvos – Kumpiai.lt siūlo jau sukomplektuotus dovanų rinkinius, kurie pritaikyti įvairių pomėgių žmonėms – nuo vegetarų iki užkietėjusių mėsos fanų. Per daugiau nei šešerius metus parduotuvė atrinko geriausių ūkių produkciją. Dalį viso to bei tikrą skonio šou dabar lengva padovanoti mylimiems žmonėms.

Lėkštės – šventinio stalo pažiba

Bet kokia šventė neatsiejama nuo skanaus maisto. O nuotaiką kuria stalo serviravimas, dekoracijos. Juk ir maistas, atrodo, skanesnis jį ragaujant iš unikalių rankų darbo indų. Būtent tokius kuria Agnesbr.lt. Čia dovaną galima rasti net ir išrankiausiam žmogui. Indai, namų tekstilė ir dekoracijos kuria jaukumą, žavi savo išskirtinumu. Rankų darbo produkcija suteiks džiaugsmo, stebins originalumu. Juk kaip maistas gražioje lėkštėje skanesnis, taip ir dekoruoti namai gražesni, ar jaukiuose pataluose miegas kokybiškesnis.

Atvirukas – ne tik gražiems žodžiams

Atvirukai – puikus priedas prie dovanos. Tačiau unikalus, kolekcinis atvirukas gali tapti išskirtine ir vertinga dovana. Kitapus.lt siūlo išskirtinius, istorija besidominčių žmonių ar kolekcionierių itin vertinamus atvirukus. Turtingiausioje senovinių pašto atvirukų kolekcijoje Lietuvoje galima rasti unikalių atvirukų, kuriuose vaizduojama mūsų šalies miestų praeitis. 19 amžiaus pabaigoje – 20 amžiaus viduryje fotografijose užfiksuotos miesto gatvės, skverai ar kiti svarbūs objektai. Kolekcijoje įamžinta istorija, kuri blėsta. Taip pat apžiūrint fotografijas galima matyti, kaip keitėsi Lietuvos miestai, kokį kelią teko įveikti iki šių dienų rezultato. Tai puiki dovana – tikram istorijos entuziastui.

Užs. Nr. 181

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą