Tai padės Jūsų svetainei patekti į pirmąjį „Google“ puslapį

Dalintis:

 „Google“ paieška yra dažniausiai naudojama paieškos sistema internete. Milijonai žmonių kasdien ja naudojasi ieškodami reikiamų produktų ar paslaugų. Ir tai daro didžiulę įtaką verslui. Jei potencialūs klientai negalės jūsų rasti „Google“ paieškoje, jie apskritai negalės jūsų rasti. Todėl norint pasiekti tikslinę auditoriją ir plėsti verslą, labai svarbu, kad jūsų svetainė atsidurtų pirmajame „Google“ puslapyje.

Turėdami šiek tiek žinių ir rimtai padirbėję jūs galite padidinti savo svetainės matomumą ir pritraukti daugiau lankytojų. Šiame straipsnyje dalijamės keliais patarimais, kurie padės iškelti jūsų svetainę į pirmąjį „Google“ puslapį.

Kurkite kokybišką turinį

Svarbiausias būdas pagerinti svetainės reitingus – kurti aukštos kokybės turinį. Iš tikrųjų „Google“ algoritmas, nustatydamas svetainės reitingus, atsižvelgia į jos turinio aktualumą, autoritetą ir kokybę. Jei jūsų turinys yra nekokybiškas ar tiesiog neįdomus, jūsų svetainė nukentės. Kita vertus, jei jūsų turinys yra įdomus, aktualus ir jame gausu naudingos informacijos, jūsų svetainė klestės. Geriausias būdas kurti kokybišką turinį – rašyti tinklaraščio įrašus, kurie sprendžia jūsų tikslinės auditorijos problemas. Tai ne tik padės padidinti jūsų SEO pozicijas, bet ir pritrauks nemokamą srautą į jūsų svetainę.

Iš tiesų „Google“ yra paieškos sistema, sukurta tam, kad padėtų naudotojams rasti reikiamą informaciją. O kai žmogus ieško informacijos internete, jis nenori skaityti to, kas neatsako į jo klausimus. Vietoj to jis nori, kad pateikta informacija būtų aktuali ir lengvai suprantama.

Kurdami įrašus, kuriuose atsakote į tikslinės auditorijos klausimus, padedate „Google“ naudotojams rasti tai, ko jie ieško. Visa tai padės svetainei užimti aukštesnes pozicijas „Google“ paieškoje, pritrauks daugiau lankytojų ir galimai naujų lojalių klientų.

Pasirūpinkite, kad jūsų svetainėje būtų lengva naudoti ir naršyti

Kai kalbame apie interneto svetainės dizainą, yra keli dalykai, kurių reikia vengti. Į svetainę nereikėtų sudėti per daug paveikslėlių, padaryti ją pernelyg sudėtingą naršyti (perkrautas, arba nepasiekiamas meniu), perkrauti ją bereikalinga informacija, naudoti per daug spalvų ir pan.

Dėl perkrauto pagrindinio puslapio su daugybe paveikslėlių jūsų svetainė atrodys neprofesionaliai. O sudėtinga svetainė su daugybe teksto, arba sudėtingu ir sunkiai pasiekiamu meniu privers lankytojus greitai išeiti.

Kad svetainę būtų lengva naudoti ir naršyti, visų pirma sumažinkite pateikiamų paveikslėlių skaičių. Vietoj jų naudokite gražų, švarų dizainą su vos keliais paveikslėliais. Jei jūsų tinklaraščio įrašuose taip pat yra per daug paveikslėlių, apsvarstykite galimybę juos pašalinti. Taip išlaikysite švarų ir paprastą pagrindinį puslapį. Toliau pasistenkite, kad jūsų svetainėje būtų kuo lengviau naršyti. Tai galite padaryti naudodami meniu juostą kiekvieno puslapio viršuje, kurioje pateikiamos nuorodos į visus kitus puslapius. Taip lankytojams bus paprasčiau rasti tai, ko jie ieško. Tai kas nepatogu jums, nepatogu ir lankytojui, todėl galvokite visų pirma apie tai.

Nepamirškite mobiliųjų įrenginių naudotojų

Tvarkydami svetainę nepamirškite, kad turite atsižvelgti į mobiliųjų įrenginių naudotojus. Kad šie naudotojai liktų jūsų svetainėje, rašykite ergonominius tekstus, suskaidydami juos į trumpesnes pastraipas. Taip tekstus bus lengviau skaityti mobiliajame įrenginyje. Be to, tai padės mobiliųjų įrenginių naudotojams išlikti įsitraukusiems. Kurdami svetainę nepamirškite, kad mobiliųjų įrenginių naudotojai neturi tokios pat patirties kaip kompiuterių naudotojai. Todėl jie visuomet tikisi paprastos, lengvai naršomos ir lengvai skaitomos svetainės. Jei tai padarysite, mobiliųjų įrenginių naudotojus išlaikysite savo svetainėje. Be to, padidinsite savo svetainės reitingą paieškos sistemose. Taip yra todėl, kad „Google“ visada siekia suteikti geriausią patirtį savo naudotojams.

Kurkite atgalines nuorodas

Atgalinės nuorodos iš autoritetingų svetainių padės jūsų svetainei pakilti „Google“ reitinguose. Pirmiausia ieškokite svetainių, kurios yra susijusios su jūsų svetaine tematika. Tada bandykite susisiekti su jomis ir paklauskite, ar galite gauti atgalinę nuorodą į savo svetainę mainais už gerą turinį. Tinklalapių, į kuriuos būtų galima pateikti nuorodą į jūsų svetainę, galite rasti atlikę bendrą „Google“ paiešką, arba klauskite SEO specialistų kurie specializuojasi šiuose darbuose.

Prašydami konkrečios svetainės pateikti nuorodą į jūsų svetainę, įsitikinkite, kad ji yra kaip įmanoma glaudžiau susijusi su jūsų sritimi. Juk nenorite gauti nuorodos iš svetainės, kuri neturi nieko bendra su jūsų verslu? Tai tikrai nepadės jūsų SEO pozicijoms.

Reziume

Jei praktiškai pasinaudosite šiais patarimais, Jūsų svetainė po kurio laiko tikrai gali atsidurti pirmajame „Google“ puslapyje. Sunkiai sekasi savarankiškai iškelti svetainę į pirmąjį „Google“ puslapį? Neturite laiko ir didesnio supratimo kaip tai padaryti?

Visuomet verta nemokamai pasikonsultuoti su SEO specialistais – profesionalais.

SEO generolai“ turi daugiau nei 10 metų optimizavimo paieškos sistemoms patirties, todėl tikrai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės atrasti geriausius sprendimus jūsų verslui. Pirma SEO konsultacija visiškai nemokama, taigi jūs absoliučiai niekuo nerizikuojate.

Užs. Nr. 201

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą