TOP-5 sužadėtuvių puokštės – kokias gėles rinktis?

Dalintis:

Sužadėtuvės – vienas romantiškiausių įvykių poros gyvenime ir, be abejonės, vienas tų, kuriam būsimi jaunikiai ruošiasi itin atsakingai. Ieškoma ne tik unikalių, svarbių mylimiesiems vietų ar įkvepiančių žodžių, bet ir originalių sužadėtuvių puokščių. Floristai pastebi, kad vaikinai dairosi originalių kompozicijų, o kartais net tam tikros simbolikos. Toliau – kelios naudingos įžvalgos ir bene daugiausiai dėmesio sulaukiantys gėlių pasirinkimai.

Gėlių įteikimo būdai

Prieš pereinant prie populiariausiųjų penketuko, floristai bei švenčių organizatoriai ragina atkreipti dėmesį ne tik į pačius augalus ar jų pateikimą, bet ir originalų įteikimą. Tradiciškai puokščių įteikimas vyksta po žiedo užmovimo, tačiau galbūt verta pagalvoti ne apie vieną tobulą momentą, bet apie stebinančią dieną? Pavyzdžiui, visoje Lietuvoje nemokamas gėlių pristatymas į namus – puiki romantiško, neeilinio ryto pradžia. Aišku viena, jei norite kitokių sužadėtuvių, turėsite žvelgti plačiau!

1. Rožių žiedai

Ne be reikalo rožių žiedai užima garbingą pirmąją vietą – tai universali meilės, romantikos, aistros gėlė. Tiesa, jei norisi kažko žaismingesnio, visai nebūtina apsiriboti jau klasika tapusia, sodriai raudona spalva. Ši, žinoma, puikiai tinka romantikams, kurie nori išreikšti begalinį susižavėjimą. Vis populiarėja ir kitos rožių spalvos, nestandartinės rūšys, kompozicijos. Tiems, kurie ant vieno kelio priklaups vasarą, floristai rekomenduoja pasidairyti gaivių tonų – švelniai rausvos, baltos, geltonos, persiko spalvų.

2. Tulpių kompozicijos

Jei sužadėtuvės planuojamos šiltuoju metų laiku, vienas privalumų – pavasariškų tulpių gausa. Tobulą meilę simbolizuojančių tulpių žiedų pasirinkimas šiuo metų laiku yra itin didelis, tad nenuostabu, kad tai itin populiarus variantas. Saugus pasirinkimas – didelis glėbys vienspalvių gėrybių, tačiau, jei norisi įdomesnio derinio, verta tulpes derinti su kitais augalais, žalumos šakelėmis. Tiesa, tulpių spalvos gali simbolizuoti įvairius jausmus: nuo aistros iki draugystės, ištikimybės, susižavėjimo.

3. Laukinių pievų paveikslas

Merginoms, kurios vertina natūralumą, gamtos grožį, yra itin sentimentalios, meniškos sielos, didelį įspūdį paliks glėbys laukų pievas primenančių gėrybių. Galima leistis į romantišką eksperimentą ir bandyti bristi į pievas patiems, arba patikėti tai specialistams. Pastarasis variantas kur kas patikimesnis, mat augalai yra specialiai paruošiami ir nenuvys vos įteikti. Čia dominuoja alstromerijos bei eustomos, kurios, beje, žinomos kaip tobulos draugystės, artimo ryšio simboliai.

4. Eklektiški deriniai

Floristai pastebi, kad neretai kreipiamasi pagalbos, parenkant kažką neįprasto, išskirtinio ar unikalaus. Tuomet specialistai dairosi į egzotiškus augalus, siūlo nestandartines kompozicijas. Toks pasirinkimas populiarus tuomet, kai merginos išsiskiria savitu skoniu, vertina eklektišką stilių, nišinius meno kūrinius. Puikus siūlomų kvapnių žiedų pavyzdys – iš Afrikos atkeliavusios protėjos, žavinčios nepaprasta forma, linijomis, pasteline, sodria spalvų palete.

5. Netikėti kūriniai

Atrodytų, kuo dar galima nustebinti mylimąją? Šiais laikais gausu ne tik egzotiškų augalų, bet ir pateikimo būdų, kurie primena atskirus meno kūrinius. Specialistai vardina ne tik nestandartinio dydžio gėlių rūšis ar įdomias kompozicijas, bet ir, pavyzdžiui, iš gėlių sukurtas figūras. Taip, supratote teisingai, iš numylėtų rožių specialistai gali sukurti, pavyzdžiui, pliušinio meškučio imitaciją. Nuostabi idėja tiems, kurie nori priminti pirmuosius pasimatymus, mielas dovanas.

Norite sukurti ypatingą sužadėtuvių šventę, kurią norėsis prisiminti bei mylimajai priminti vėl ir vėl? Pasitelkite nedidelius simbolius – gėlėmis kasmet galėsite ne tik paminėti gražią sukaktuvių dieną, bet ir grįžti į meilės kupiną akimirką.

Užs. Nr. 67

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą