Unikalus interjero dizainas: įtempiamosios lubos

Dalintis:

Šiais laikais žmonės renkasi įvairius lubų apdailos sprendimus įrengdami butus, kotedžus bei komercines patalpas. Pamažu tolstame nuo stereotipo dėl lygių baltų lubų, nes pageidaujame turėti kažką išskirtinio ir unikalaus. Šioje vietoje dideles galimybes mums atveria įtempiamosios lubos.

Žvaigždėtas dangus

Šių laikų technologijos suteikia galimybes grožėtis žvaigždėmis ir naktiniu dangumi neišeinant iš namų ir netgi dienos metu. Unikalus ir ypatingo grožio įtempiamųjų lubų sprendimas – „žvaigždėtas dangus“ užkariavo jau ne vieno šeimininko širdį. Esant norui, profesionalūs paslaugų atlikėjai imituos ne tik ryškiai šviečiančias žvaigždes, bet ir sukurs krentančio meteorito imitaciją. Tokios lubos tobulai tinka miegamajam arba vaikų kambariui.

Dviejų lygių lubos

Dar visai neseniai dviejų lygių konstrukcijai buvo naudojamos tik gipso kartono lubos, tačiau šiandien tai be problemų galima realizuoti naudojant PVC plėvelę ir specialiąsias iš anksto paruoštas konstrukcijas. Dviejų lygių įtempiamosios lubos atveria daug laisvės projektuojant patalpų dizainą, kuriant spalvų ir apšvietimo kombinacijas. Jų pagalba galima skirstyti erdves į atskiras zonas, o dėl unikalios karkaso konstrukcijos inžinierinių komunikacijų ir elektros instaliacijos elementai gali būti lengvai paslėpti po apatiniu sluoksniu.

Nuotraukos ant lubų

Unikalios fotolubos – tai dar viena ne ką prastesnė interjero idėja. Naudojant plataus formato spausdintuvus, ant lubų plėvelės galima atspausdinti bet kurį aukštos raiškos paveikslą arba fotografiją. Tai gali būti kaip standartiniai vaizdai iš įmonės siūlomo katalogo, taip ir individualūs kliento arba dizainerio pateikti vaizdai.

Kaip pavyzdys – jūros arba vandens tematika ant lubų puikiai tiks vonios kambariui, garsūs animacinių filmų personažai papuoš vaikų kambarį, o svetainės akcentu gali tapti garsaus menininko paveikslas arba brėžinys.

Prancūziškos lubos

Prancūzija laikoma įtempiamųjų lubų gimtine, juk būtent čia atsirado pirmoji PVC plėvelės gamykla, kuri sėkmingai dirba ir iki šiol. Todėl akivaizdu, kad čia gaminamos lubos yra aukščiausios kokybės ir pasižymi plačia dizaino įvairove. Šiomis lubomis atsiveria galimybės kokybiškai imituoti marmuro, medžio, odos, zomšos ir kitas prabangias medžiagas.

Vienintelis prancūziškų lubų trūkumas (nekalbant apie kainodarą) – mažas audinio plotis, kuris sudaro tik 190 cm, dėl to dideliuose kambariuose šios lubos turės sujungimus. Tačiau jeigu lubas montuos patyrę specialistai, tokie kaip Brilliance – sujungimai bus atlikti profesionaliai ir siūlės bus mažai pastebimos. 

Banga

Šis įtempiamųjų lubų dizainas laikomas vienu sudėtingiausių iš montavimo pusės. Lubos tempiamos vingiais, primenant jūros bangas. Bangų dažnis ir aukštis yra derinami atskirai pagal kiekvieno kliento pageidavimus. Šios kategorijos lubos yra ypač mėgiamos interjero dizainerių, tuo pačiu metu tai nepigus malonumas.

Užs. Nr. 46

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą