Universalios dovanų idėjos moterims ir vyrams: kaip pradžiuginti brangų žmogų?

Dalintis:

Artėja didžiausios metų šventės, o su jomis – ir galvos skausmas, ką gi šįkart padovanoti artimiausiems žmonėms? Rekomenduojame nelaukti paskutinės minutės ir pradėti šventėms ruoštis iš anksto – kalėdinio maratono metu galėsite neskubėti, mat visos dovanos jau bus supirktos. Taigi, tikrai pravers keletas naudingų patarimų, kaip išrinkti dovaną, bei universalios dovanų idėjos moterims ir vyrams.

Patarimai, kaip išrinkti originalią dovaną?

Kalėdiniam laikotarpiui pasiruošusių ir pasipuošusių parduotuvių lentynos, rodos, lūžta: jose mirga marga įvairios dovanos vyrams, dovanos moterims, dovanos vaikams… O Jūs jaučiatės sutrikę – asortimentas didelis, bet išrinkti dovaną brangiam žmogui – sunku. Neskubėkite pirkti pirmo pasitaikiusio daikto ir paisykite šių naudingų patarimų:

  • Apsvarstykite, kokie dovanos gavėjo poreikiai ir pomėgiai. Užduokite sau klausimus: kokie žmogaus, kuriam ieškote dovanos, hobiai, kaip jis mėgsta leisti laisvalaikį, kokias pramogas renkasi ir kaip ilsisi? Atsakymai padės išsirinkti dovanos temą ir susiaurinti paiešką.
  • Nebijokite pasitarti su dovanos gavėjo artimaisiais. Daug laiko su žmogumi praleidžiantys žmonės įprastai žino, ko jis trokšta, kokių daiktų jo gyvenime trūksta. Todėl prieš pirkdami dovaną, nevenkite pasitarti su to žmogaus artimaisiais, šeimos nariais, draugais.
  • Dovanokite patirtis. Šiais laikais daugelis žmonių gyvena pertekliuje – turi daugiau daiktų negu iš tiesų reikia. Todėl siūlome dovanoti ne dar vieną skulptūrėlę, kuri tik rinks dulkes ant lentynos, o įvairias patirtis. Pavyzdžių pateiksime šiame straipsnyje.
  • Atkreipkite dėmesį į žmogaus anksčiau išreikštus norus. Galbūt neseniai su žmogumi, kuriam ieškote dovanos, vaikštinėjote parduotuvėje ir jis grožėjosi dailiu šaliku ar susižavėjo naujais kvepalais? O gal diskutavote apie aktyvų laisvalaikį ir jis užsiminė, kad svajoja išmokti kaituoti? Tokias mintis stenkitės užfiksuoti, mat jos praverčia ieškant dovanų.
  • Paklauskite dovanos gavėjo, ko šis norėtų. Dalį staigmenos galbūt ir sugadinsite, tačiau bent jau būsite tikri, kad švenčių proga Jums brangus žmogus gaus tai, apie ką ilgai svajojo.

Kelios universalios dovanų idėjos

Jei žmogus, kuriam ieškote dovanos, vertina skanų maistą arba yra tikrų tikriausias smaližius, padovanokite skanią gastronominę patirtį, pvz., kuponą vakarienei gerame restorane arba desertų degustacijai. Tokia dovana išties universali – tinkama tiek verslo partneriams ir kolegoms, tiek patiems artimiausiems ir draugams. Juk kas nemėgsta skaniai pavalgyti?

Ieškote dovanos žmogui, kuris daug dirba, patiria stresą ir dažnai jaučiasi pavargęs? Neprašausite pro šalį, jeigu padovanosite kuponą atpalaiduojančioms SPA paslaugoms. Įvairūs masažai, kūno įvyniojimai, šveitimai, pirtys, baseinai, sūkurinės vonios – bene geriausias būdas trumpam stabtelėti, atsipalaiduoti ir pasimėgauti profesionaliai atliekamomis procedūromis. Beje, jeigu ieškote kiek prabangesnės dovanos, drąsiai galite dovanoti nakvynę viešbutyje su SPA – puiki proga trumpam pabėgti nuo kasdienybės ir pailsėti. Apie tai svajoja daugelis skubančių šiuolaikinių žmonių.

O gal žmogus, kuriam ieškote dovanos, negali nusėdėti vienoje vietoje ir propaguoja judrų gyvenimo būdą? Jei taip, padovanokite jam kuponą kokiai nors aktyviai ir smagiai pramogai, pvz.: pasivažinėjimui sportiniu automobiliu, skrydžiui parasparniu arba oro balionu, kaitavimo pamokoms ir t. t. Aktyvus žmogus tokią dovaną tikrai įvertins teigiamai!

Galiausiai, nereikėtų pamiršti ir tų, kurie vertina praktiškas dovanas. Rekomenduojame su jais tiesiog pasikalbėti ir tiesiai šviesiai užklausti – ko švenčių proga norėtų: galbūt jau reikia naujos patalynės, rankų darbo pledo, gal praverstų nauji rankšluosčiai, gal sugedo kavos aparatas, o gal atėjo metas įsigyti kraujo spaudimo matuoklį? Tiesa, kai kurie žmonės varžosi pasakyti, kokių daiktų nori: „Man nieko nereikia“, –  sako jie. Tokiu atveju padovanokite ką nors naudingo, pavyzdžiui: vitaminų, kuponą diagnostiniams sveikatos tyrimams, švaros prekių rinkinį ar pan. Tokios dovanos tikrai bus panaudotos!

Ir žinoma, nepamirškite savęs. Šventinis maratonas gali būti sekinantis: skuba, lėkimas, kamščiai… Todėl apdovanokite save skanėstu, masažu, bilietu į kino teatrą ar kita miela smulkmenėle. Jūs to tikrai esate verti!

Užs. Nr. 135

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą