Veido masažai – natūrali ir veiksminga grožio priemonė

Dalintis:

Masažas – nuo senų senovės taikoma terapinė technika, kurios pagrindinė paskirtis buvo ir tebėra žmogaus atpalaidavimas, nuraminimas ir gydymas. Tačiau kalbant apie tokias natūralias gydymo priemones nereikėtų susitelkti vien tik į pečių ar nugaros masažus. Ne ką mažiau svarbu aptarti ir privalumus, kuriais pasižymi veido masazai. Todėl pateikiame jums ne vieną svarbų privalumą, dėl kurio nuo šiol turėtumėte dažniau pasinaudoti profesionaliais veido masažais.

Veido masažas atpalaiduoja

Mūsų kasdienybė šiandien yra kupina streso, nerimo ir įtampos. Dėl viso to mūsų veido raumenys būna įsitempę, odą gali imti niežėti ir skaudėti. Tačiau mūsų veido srityje yra keletas svarbių taškų. Stimuliuojant šiuos taškus veido masažo metu, galima atpalaiduoti veido raumenis.

Sumažinamas galvos skausmas

Vienas iš neigiamų padarinių, kurį sukelia stresas ir įtampa, – tai galvos skausmas. Nepaisant to, ar jūs susiduriate su pavieniais galvos skausmais, ar su migrena – veido masažas gali padėti. Kai jūs susiduriate su galvos skausmu, masažo metu yra sumažinamas stresas ir jo sukeliami simptomai, tokie kaip galvos skausmas. Reguliarūs veido masažai taip pat gali sumažinti pasikartojančių galvos skausmų dažnumą.

Mažinami senėjimo požymiai

Tenka pripažinti, kad kiekvienas žmogus yra su tuo susidūręs – prabudę ryte pažvelgę į veidrodį pamatome dar vieną naują veido odos raukšlę ar odos įlinkimą. Ką jau kalbėti apie aknę ir kitas odos problemas. Tačiau, laimei, veido masažai gali tapti puikia gydomąja ir senėjimo požymius mažinančia natūralia priemone. Kadangi veido masažas gali pagerinti kraujotaką, tai yra labai naudinga natūraliam gijimo procesui. Pagerinus veido odos kraujotaką, taip pat galima atsikratyti toksinų, kurie sukelia aknės problemą.

Pagerinama kraujotaka

Šiandieniniame pasaulyje išoriniai veiksniai, tokie kaip oro tarša, cigarečių dūmai ar skrydžiai lėktuvu, gali turėti didžiulį neigiamą poveikį mūsų odai. Be to, nereikia pamiršti ir miego trūkumo ar pernelyg dažno ir perdėto makiažo naudojimo, užkemšančio veido odos poras ir sutrikdančio kraujotaką veido odoje. Koks viso to rezultatas? Oda ima atrodyti paburkusi ir išblyškusi. Veido masažo pagalba galima veiksmingai stimuliuoti po odos paviršiumi esančius limfmazgius, kurie gali padėti pašalinti skysčius, toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas, kartu pagerinant deguonimi prisotinto kraujo ir maistingųjų medžiagų cirkuliaciją.

Natūraliai pakelia veido odą

Šiandien daugybė žmonių bando atrasti būdus, kurių pagalba galėtų pakelti veido odą. Tačiau dažnai tokiais atvejais yra pasitelkiamos įvairios grožio injekcijos ir kitos plastinės chirurgijos procedūros. Laimei, tai nėra vienintelės priemonės, kurias galima pasitelkti – veido odos masažai gali tapti labai veiksminga natūralia alternatyva. Kai yra atliekamas veido odos masažas, kartu yra skatinama ir kolageno gamyba. Kolagenas yra natūralus baltymas, kuris padeda išsaugoti mūsų odos elastingumą (išlaikant ją lygią), mažinti raukšles ir išlaikyti tinkamą drėgmės lygį. Visa tai pakelia veido odą ir padeda odai atrodyti jaunesnei.

Paverčia odą švelnia ir lygia

Jau žinote, kaip veikia kolagenas, tačiau padidėjęs odos elastingumas „sugeba“ dar daugiau! Išsaugant tinkamą odos elastingumą, oda gali veiksmingiau apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų. Negana to, elastingumo nepraradusi oda yra atsparesnė raukšlių formavimuisi, todėl ji būna lygi, švelni ir spindinti.

Mažina maišelius po akimis

Kartais bene kiekvienas žmogus susiduria su maišeliais po akimis ar po jomis susidarančiais juodais ratilais. Tai gali būti nulemta miego trūkumo, streso, amžiaus ar kitų veiksnių. Tokie maišeliai ir ratilai dažniausiai susidaro dėl vandens užsilaikymo po akimis esančioje odoje. Atliekant reguliarų veido odos masažą, galima veiksmingai pašalinti skysčių sankaupas ir atsikratyti maišelių bei tamsių ratilų po akimis.

Nepaisant to, ar jūs bandote sumažinti savo veido odos raukšles, atsikratyti galvos skausmo, geriau atsipalaiduoti ar susigrąžinti sveiką ir jaunatvišką veido odą, pats metas pagalvoti apie veido masažą. Ir nors veido odos masažą jūs galite atlikti ir savo rankų pirštais bei namų sąlygomis, vis dėlto tai niekaip neprilygsta profesionaliam veido masažui, kuris šios srities specialistų yra atliekamas SPA ir masažų centruose. Tai yra nepakartojami pojūčiai, kurie padeda visiškai atsipalaiduoti, pailsėti ir bent trumpam atitrūkti nuo pabodusios kasdienybės.

Užs. Nr. 24

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą