Verslininkė Justina Visockienė: „Skonio dovana nedulka lentynoje“

Dalintis:

Artėjant didžiosioms metų šventėms verslininkai ruošiasi dovanų ieškančių klientų antplūdžiui. UAB „Šaukštelis“, valdanti parduotuvę „Gurmanų studija“ ir kavinę „Šaukštelio studija“, jau rūpinasi papildomais užsakymais, pakuoja skonio dovanas – vadovė Justina Visockienė įsitikinusi, kad kiekvienas turi paragauti ko nors išskirtinio.

Aštuntuosius veiklos metus skaičiuojančios kavinės „Šaukštelio studija“ vadovė Justina Visockienė mena verslo pradžią ir sako pastebėjusi – nors jau labai daug tauragiškių spėjo išragauti jos komandos sukamus sušius, vis dar yra užeinančių į kavinę pirmą kartą.

– Iki mūsų Tauragėje sušiai buvo mažai žinomi, tačiau galiausiai žmonės įprato prie naujo skonio. Kaip ir tada pačioje pradžioje taip ir dabar mūsų tikslas išlieka vis tas pats – gaminti skaniai ir kokybiškai, – teigia pašnekovė.

Laikui bėgant ir plečiantis klientų ratui, versli moteris apsisprendė imtis plėtros – pasirašyta franšizės sutartis su AB „Vilkyškių pieninė“ – perimta šalia kavinės esanti firminė parduotuvė. Po UAB „Šaukštelis“ vėliava ši parduotuvė veikia jau trečius metus.

– Perėmėme parduotuvę kartu su visu tuometiniu jos personalu. Pokyčiai vyksta, tačiau dalis žmonių iki šiol tebedirba. Ir kavinėje nėra didelė kaita – yra ir 5, ir 7 metus pas mus stabiliai dirbančių žmonių. Visuomet didesnė kaita vyksta tarp padavėjų, nes aptarnavimo darbą dirbti paprastai ateina jauni žmonės ir dirba tik tam tikram laikui. Dažnai tai studentai, moksleiviai ar į užsienį išvykti planuojantys jaunuoliai, – pasakojo verslininkė, pasidžiaugdama, kad kai kurie iš užsienio grįžta užsidirbę ir vėl siūlosi dirbti jos įmonėje. – Norinčių išvykti į užsienį užsidirbti aš nesulaikysiu, visuomet visiems palinkiu sėkmės ir kad grįžtų laimingi, o nenusivylę. Smagu tai, kad dažnas grįžęs ieškodamas darbo Tauragėje kreipiasi, nes vėl norėtų dirbti mūsų komandoje.

Du vaikus auginanti J.Visockienė džiaugiasi vyro ir tėvų pagalba, be kurios būtų sudėtinga plėtoti visas idėjas. Siekiant klientams pateikti vis ką nors naujo, pamažu „Vilkyškių pieninės“ parduotuvės lentynos vis buvo papildomos kitokia, Tauragėje nematyta produkcija. Kaip sako verslininkė, nuolat ieško tiekėjų tarp smulkiųjų Lietuvos gamintojų, kuriuos nori ne tik palaikyti, bet ir populiarinti įdomesnius, įvairesnius produktus. Kai šių produktų lentynose atsirado labai daug, apsispręsta ir dėl parduotuvės pavadinimo pokyčių.

– Su „Vilkyškių pienine“ ir toliau bendradarbiausime. Tačiau asortimentas jau klaidina žmones – visi pastebi, kad mūsų lentynose ne tik „Vilkyškių pieninės“ gaminiai, ir kartais sarkastiškai mus pašiepia. Todėl su kolektyvu balsavome ir nusprendėme, kad parduotuvė jau greitu metu vadinsis „Gurmanų studija“. Mūsų parduotuvės prioritetas – skani ir kokybiška produkcija iš mažesnių lietuviško prekės ženklo gamintojų, norime juos palaikyti, supažindinti vartotojus su kitokiais gaminiais, – kalbėjo J.Visockienė.

Verslininkė pasistengė, kad parduotuvės lentynose atsirastų gerai žinomo saldumynų fabriko „Rūta“ gaminių. Šalia puikuojasi išskirtiniai „Šamų ūkio“, „Biržų duonos“ produktai, keletas nišinių užsienietiškų produktų. Tokia įvairovė daug klientų dėmesio sulaukia artėjant didžiosioms metų šventėms, kai ne tik norima ant savo vaišių stalo ką nors ypatingo padėti, bet ir padovanoti.

– Skonio dovana nedulka lentynoje, todėl prieš Kalėdas dirba visas mūsų sąstatas – ir aš su vyru stojam į pagalbą, kad nė vienas pirkėjas neliktų be dovanų. Dažniausiai žmonės renkasi dovanoti tai, ko paprastai jų brangus žmogus neperka. Prioritetu tampa būtent išskirtinis skonis. Įpraskime, kad sūris nėra valgomas tik su duona ir sviestu. Yra įvairių džemų, užtepėlių, su kuriais įvairių rūšių sūriai atskleis savo ypatingą skonį, tik reikia išmokti ragauti, degustuoti, – užtikrino aštuonerius metus savo verslą plėtojanti tauragiškė.

Nors dar tik lapkričio pabaiga, kalėdinių užsakymų jau daugėja. J.Visockienė primena, kad dėl šiuo metu galiojančių pandemijos valdymo reikalavimų vienu metu parduotuvėje gali būti vos 4 klientai. Tai reiškia, kad paskutinės minutės laukiantiems žmonėms pakuojamų dovanų gali tekti luktelėti lauke.

– Kai tokia situacija, dovanomis reikėtų pasirūpinti iš anksto. Mes priimame užsakymus ir žinute per feisbuką. Norimą dovanų rinkinį galima kad ir dabar užsisakyti – paruošime sutartai dienai ir namuose sandėliuoti dovanos tikrai nereikės. Juolab, kad kai kurie produktai turi būti laikomi vėsiai, – įspėjo paskutinę minutę skonio dovanų ieškančius tauragiškius Justina.

Užs. Nr. 187

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą