Vestuviniai žiedai: ar tikrai žinote, kaip teisingai juos pasirinkti

Dalintis:

Ant jūsų kairės rankos bevardžio piršto jau spindi nuostabaus grožio sužadėtuvių žiedas? Pradėjote planuoti būsimas vestuves? Jei taip, ilgai nedelskite ir neatidėliokite judviem geriausiai tinkančių vestuvinių žiedų paieškų, nes tai pakankamai atsakingas ir nemažai laiko galintis pareikalauti pasiruošimo vestuvėms proceso etapas.

Į paieškas leiskitės kuo anksčiau

Vestuvinių žiedų paieškas pradėkite likus ne mažiau kaip 6 mėnesiams iki numatytos vestuvių datos, ypač jei vestuvinius žiedus ketinate užsisakyti pagal užsakymą. Šios svarbios užduoties nepalikite paskutinei minutei!

Nuspręskite, koks bus jūsų biudžetas

Atsižvelgiant į tai, kad savo pasirinktus vestuvinius žiedus tikriausiai mūvėsite kiekvieną dieną ir visą santuokinį gyvenimą, jie turi būti geros kokybės ir atitikti jūsų skonį. Todėl pirmiausia reikėtų gerai apgalvoti, kokią vestuvių biudžeto dalį iš tikrųjų galėtumėte skirti tokių vestuvinių žiedų įsigijimui.

Vestuvinių žiedų forma ir dydis

Svarbiausia išsirinkti tinkamo dydžio vestuvinį žiedą, kurio forma būtų patogi kasdieniam mūvėjimui. Žinoma, bėgant metams dešinės rankos bevardžio piršto (kaip ir visų kitų) dydis gali pasikeisti, tačiau visuomet yra galimybė žiedo dydį pakoreguoti. Ieškodami tinkamo dydžio žiedo, pasistenkite pasirinkti tokį, kuris nespaustų piršto ir nebūtų per didelis, kad nenukristų. Tuo tarpu nuotakai paprastai tenka pagalvoti ne tik apie komfortą, bet ir apie tai, kaip vestuvinis žiedas papildys jos sužadėtuvių žiedą. Todėl rekomenduojama atidžiai įvertinti prieinamą vestuvinių žiedų asortimentą, o nepavykus išsirinkti norimo žiedo, kreiptis dėl vestuvinių žiedų gamybos paslaugų.

Supraskite „4C“

„4C“ yra deimanto karatai, briaunavimas, skaidrumas ir spalva. Nuo šių keturių veiksnių priklauso, kokios kokybės deimantinį vestuvinį žiedą įsigysite. Todėl renkantis žiedą su deimantu reikia būti gerai susipažinus su šiais aspektais.

Tauriojo metalo pasirinkimas

Nuo seno vestuviniai žiedai tradiciškai gaminami iš geltonojo aukso, tačiau šiuolaikiniame amžiuje labai populiaru vestuvinius žiedus gaminti ir iš baltojo bei rožinio aukso, platinos ir paladžio, sidabro, cirkonio ar net titano. Tačiau nuotakos dažniausiai yra linkusios pasirinkti tokį metalą, kuris derėtų prie jų turimo sužadėtuvių žiedo.

Pagalvokite apie savo kasdienybę

Ieškodami tinkamo vestuvinio žiedo, būtinai atsižvelkite į savo kasdienybę. Galbūt joje yra daug fizinės veiklos, kurios metu daugiausiai krūvio tenka rankoms? Tokiu atveju turėtumėte pasirinkti vestuvinį žiedą, pagamintą iš tvirto metalo, pvz., platinos ar paladžio. Pastarasis metalas puikiai tiks tiems, kurie nori įsigyti žiedą, pagamintą iš platiną primenančio metalo, ir turi ribotą biudžetą. Aktyvesnio gyvenimo būdo atveju nusprendus pasirinkti deimantinį vestuvinį žiedą, taip pat reikėtų užtikrinti, kad inkrustuoti deimantai būtų pakankamai gerai apsaugoti.

Žiedus rinkitės drauge

Greičiausiai sužadėtuvių žiedų paieškos vyko atskirai, todėl būsima nuotaka praleido šį jaudinantį ir smagų procesą. Tuo tarpu vestuvinių žiedų paieškos yra labai asmeniškas ir porą dar labiau suartinantis procesas, į kurį vertėtų leistis drauge. Ir tai yra ypač svarbu tais atvejais, kai nusprendžiama pasirinkti tarpusavyje derančius vestuvinius žiedus.

Pagalvokite apie galimybę žiedus apdrausti

Nors apie tokią galimybę pagalvoja ne kiekvieni būsimi jaunavedžiai, iš tikrųjų patartina apdrausti tiek savo sužadėtuvių, tiek ir vestuvinius žiedus iš karto po to, kai juos įsigysite. Ir net jei savo sužadėtuvių žiedo dar neapdraudėte, geriau tai padaryti vėliau nei paskui gailėtis, kad to nepadarėte. Taigi, kai išsirinksite vestuvinius žiedus, ypač jeigu jie bus brangesni, pagalvokite ir apie jų draudimą nuo vagystės, sugadinimo arba pametimo.

Savo vestuvinius žiedus turite pamilti

Nepamirškite, kad savo pasirinktą vestuvinį žiedą mūvėsite nuolat, todėl jis tikrai turi atitikti jūsų lūkesčius. Jei renkantis vestuvinį žiedą dėl tam tikro modelio kyla dvejonių, nepirkite jo ir ieškokite toliau. Be to, labai tikėtina, kad jūsų ir jūsų antrosios pusės skonis skirsis ir vestuviniams žiedams kelsite nevienodus reikalavimus, todėl neturėtumėte savęs įsprausti į griežtus rėmus, nuspręsdami ieškoti tik tarpusavyje derančių žiedų. Vietoje to, rinkitės tokius vestuvinius žiedus, kurie patinka kiekvienam iš jūsų. Tuomet iš tikrųjų būsite patenkinti savo pasirinkimu.

Informacija: https://vestuviniaiziedai.lt/

Užs. Nr. 112

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą