Virtualios pramogos – į jūsų namus

Dalintis:

Kad nebūtų nuobodu savaitgalius leisti namuose, o galbūt tik su artimiausiais žmonėmis švęsti gimtadienius ar kitas šventes, „VR ARENA-Tauragė“ siūlo išsinuomoti virtualios realybės akinius su žaidimais. Gal pasiilgote slidinėjimo kalnuose? Gal kelionės į šiltuosius kraštus? Vienu paspaudimu atsidursite, kur tik pageidaujate, ir jokie karantino suvaržymai tam nesutrukdys.

Mažiau nei prieš metus Tauragėje, Liepų take 1E, duris atvėrusi „VR ARENA-Tauragė“ tauragiškiams organizuoja virtualias pramogas-žaidimus, tačiau dėl karantino žmonių negali kviestis į įmonės patalpas. Virtualios pramogos arenoje, pasak „VR ARENA-Tauragė“ vadovo Vytauto Merkelio, ypač populiarios gimtadienių ir kitų susibūrimų progomis. Per nepilnus veiklos metus įmonę jau antrą kartą riboja karantinas, tačiau ji prisitaikė prie situacijos ir virtualios realybės akinius „Oculus Quest“ nusprendė nuomoti.

– Kartu gausite daugiau nei dvi dešimtis žaidimų, kurie tiks visiems. Žaidimai įvairūs, ne vien tokie, kaip sakoma, gaudyti ir šaudyti. Su virtualiais akiniais galėsite žaisti tenisą, slidinėti kalnuose, nardyti vandenynuose, žaisti kitus ne mažiau emocijų suteikiančius žaidimus, – sakė V.Merkelis.

„VR ARENA-Tauragė“ turi aštuonis nuomojamus komplektus. Tauragiškiai jau pamėgo šią pramogą, tad pasitaiko, kad visi žaidimų komplektai išnuomojami, ypač savaitgaliais. Atsiranda vis naujų klientų, kurie nori šią pramogą išbandyti, juolab, kad dabar karantinas ir visi daugiau laiko praleidžiame namuose.

Virtualios realybės akiniai suteiks įspūdžių ir jaunam, ir vyresniam. „VR ARENA-Tauragė“ nuotrauka

Virtualios realybės akinių nuoma parai kainuoja 30 eurų. Šios pramogos nuomotojai virtualios realybės akinius su žaidimais atveš jums namus kartu su instrukcija, taip pat paaiškins, kaip naudotis, jei reikės, pakonsultuos telefonu. Šia pramoga pasinaudoti gali ne tik miesto, bet ir rajono kaimiškųjų vietovių gyventojai.

Beje, Tauragė – antras miestas šalyje, kur tokia pramoga pradėta teikti. Pirmąją virtualios realybės areną sostinėje atidarė šio žaidimo kūrėjas tauragiškis Domas Sabockis. Virtualios realybės arenos jau įsikūrusios Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose.

– Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas, be to, aktyvus, žaidžiant reikia ir pajudėti. Tai ne sėdėjimas ant sofos prie kompiuterio. Tačiau šiai pramogai nereikalingos nei didelės patalpos, nei televizorius ar kompiuteris, viską, ką reikia, atvešime. Žaidimas užsidėjus virtualios realybės akinius suteiks emocijų ir įspūdžių, – žada „VR ARENA-Tauragė“ vadovas.

Išsinuomoti virtualios realybės akinius galima paskambinus telefonu 8 656 64 670 arba parašius žinutę į feisbuko paskyrą VR ARENA-Tauragė.

Užs. Nr.166

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą