fbpx

Vis dar svarstote, ar reikalinga dantų implantacija? Tiesiog užduokite sau šiuos klausimus

Dalintis:

Tokia procedūra, kaip dantų implantacija, neretai yra vadinama viso gyvenimo investicija. Taigi nieko keista, kad dauguma žmonių vis dar delsia, nerasdami tikslaus atsakymo, ar tikrai verta šią procedūrą atlikti. Jei ir jūs vis dar svarstote, ar dantų implantacija yra jums reikalinga procedūra, pats metas užduoti sau šiuos klausimus.

Ar norite džiaugtis gražia šypsena?

Nutrupėję, nuskilę, spalvą praradę dantys ar jų trūkumas tikrai nėra raktas į gražią šypseną, greičiau priešingai. Taigi, jei norite džiaugtis gražia ir patrauklia šypsena, dantų implantacija yra pats taikliausias pasirinkimas. Pasirinkus dantų implantaciją bei protezavimą cirkonio keramikos dantimis, nauja šypsena atrodys tiesiog stulbinančiai.

Ar norite, kad maistą kramtyti būtų ir vėl patogu, o virškinimo procesas nebūtų apsunkintas?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad net ir kelių dantų trūkumas sukelia daug diskomforto – maisto sukramtymui prireikia daugiau laiko, o likusiems dantims tenka didesnis krūvis. Na, o jei maistas  nėra sukramtomas kokybiškai, tai apsunkina virškinimo procesą bei maistinių medžiagų įsisavinimą. Taigi belieka pastebėti, kad dantų implantacija yra procesas, kuris visiškai atkuria kramtymo efektyvumą. Valgymas vėl kelia malonumą, maistą kramtyti tampa patogu ir paprasta, užtikrinami sklandūs virškinimo bei maistinių medžiagų įsisavinimo procesai.

Ar kenčiate dėl skausmingų bei žemyn pakritusių dantenų?

Verta akcentuoti ir tai, kad ten, kur dantų problemos, ten dažniausiai kyla ir problemų dėl dantenų. Ypač dažni atvejai, kai kelių ar keliolikos dantų netekę žmonės kenčia ne tik dėl jų trūkumo, bet ir dėl diskomforto, kurį kelia skausmingos bei žemyn pakritusios dantenos. Ar ir jus kamuoja ši problema? Jei taip, belieka pastebėti, kad dantų implantacija yra ta procedūra, kuri veiksmingai išspręstų šią problemą.

Ar norite išsaugoti sveiką žandikaulio kaulą?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kelių ar keliolikos dantų trūkumas tuo atveju, jei nebus imamasi jokių priemonių, ilgainiui gali sukelti žandikaulio kaulo pažeidimų, atrofiją. Taigi belieka pridurti, kad dantų implantacija yra bene veiksmingiausias būdas užkirsti kelią.

Jei atsakėte į šiuos klausimus teigiamai, galite būti tikri – dantų implantacija jums tikrai yra reikalinga. Tačiau tai net ir dar ne visi šio pasirinkimo privalumai. Užsukite į dantugydytojas.lt/paslaugos/dantu-implantacija/ ir sužinokite dar daugiau priežasčių, kodėl verta rinktis šią procedūrą. Tad investuokite į procedūrą, kuri tikrai pagerins jūsų gyvenimo kokybę.

Užs. Nr. 132

Dalintis:

About Author

Palikite komentarą