fbpx

Yra skirtumas tarp sausos ir dehidratuotos odos

Dalintis:

Jūsų skruostų ir smakro oda yra labai sausa, todėl jūs iki šiol manėte, kad tai buvo mišrios odos rezultatas? Iš tikrųjų jūsų oda gali būti riebi ir dehidratuota. Skirtumas tarp sausos ir dehidratuotos odos yra tas, kad jei esate sausaodė, jūsų organizme yra mažiau riebalus gaminančių liaukų. Tačiau jei esate dehidratuota – o tokia gali būti bet kokio tipo oda – tai reiškia, kad jūsų odai trūksta vandens, o ne riebalų.

Dehidrataciją gali sukelti daugybė veiksnių: oras, aplinka, tai, kiek vandens ar kofeino išgeriate – visa tai gali sumažinti vandens kiekį odoje. Sausa oda paprastai būna įsitempusi ir niežtinti, o dehidratuota – labiau paraudusi, perštinti ir uždegiminė. Todėl tokiais atvejais vertėtų vengti sunkių drėkiklių, kurie gali tik dar labiau pabloginti rezultatą, ir pradėkite gerti daugiau vandens bei naudoti drėkinamuosius hialurono rūgšties serumus. Tai veiksmingai pakeis jūsų odos būklę teigiama linkme.

Nesivadovaukite tuo, kas „turėtų“ veikti, jei taip iš tikrųjų nėra

Kai sergate egzema, daugelis gydytojų ir dermatologų gali liepti tepti odą stipriais steroidiniais kremais, tačiau pastebėtina, kad vieniems žmonėms tai veikia, o kitiems – ne. Tokiais atvejais galite internete pasidairyti drėkinamojo toniko, kuris neužkemša ir neapsunkina odos. Tai reiškia, kad turėtumėte atsižvelgti į tai, kas veikia būtent jums.

Galvokite apie savo grožio priežiūros rutiną kaip apie „mokslinį eksperimentą“

Vienas geriausių grožio priežiūros patarimų – elgtis su savimi kaip su moksliniu eksperimentu. Odos priežiūra yra labai asmeniška – tai, kas tinka jūsų geriausiai draugei ar mamai, gali netikti jums. Pradėkite nuo pagrindinių priemonių (retinolio, vitamino C, hialurono rūgšties ir t.t.) ir stebėkite, kaip jūsų oda į jas reaguoja. Stenkitės pašalinti kuo daugiau kintamųjų, kad žinotumėte, kas sukelia kokius nors pokyčius. Tai gali užtrukti, bet tobulos odos priežiūros procedūros neatrasite, jei neleisite sau bent šiek tiek eksperimentuoti.

Apsauga nuo saulės iš tiesų yra geriausia priemonė nuo saulės

Kiekvieną dieną ir kiekvieną sekundę, išskyrus tuomet, kai miegate, naudokite apsauginį kremą nuo saulės. Nemaža dalis moterų kiekvieną mėnesį išleidžia daugybę pinigų serumams, tačiau visiškai pamiršta naudoti vieną produktą, kuris apsaugo nuo raukšlių ir odos vėžio! Kodėl? Nes apsauginis kremas nuo saulės neskamba taip „veiksmingai“! Jis nesijaučia ir nekvepia prabangiai. Taigi, atraskite jūsų odai tinkantį kremą nuo saulės ir apsaugokite savo odą nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių.

Todėl žinodami, kaip yra sudėtinga atrasti geriausius sprendimus savo odos priežiūrai, sudarėme jums išsamų praktiškų ir laiko patikrintų sprendimų sąrašą, kurio pagalba jums turėtų būti lengviau suformuoti teisingą ir veiksmingą savo grožio priežiūros rutiną.

Reguliariai keiskite savo patalynės užvalkalus

Dažnai keisti paklodes ir pagalvių užvalkalus svarbu dėl akivaizdžių higienos priežasčių, tačiau perėjimas prie šilko užvalkalų gali pakeisti visą jūsų odos ir plaukų priežiūros rutiną. Nors galite miegoti tinkamoje padėtyje, vis dėlto nejučia naktiniai serumai ir kremai galiausiai pateks ant jūsų pagalvių. Tuo tarpu su šilkiniais užvalkalais jūsų veidas visai neprilips prie pagalvės, o ryte vis dar jausite savo drėkinamuosius produktus.

Gerai nusiplaukite veidą vakare

Pripažinkite, ne visuomet gerai nuvalote makiažo pagrindą dienos pabaigoje, o makiažo servetėlės griebiatės tik kraštutiniu atveju. Tačiau jei jūs įsigysite kokybišką micelinį vandenį, galėsite jį drąsiai naudoti vietoje makiažo servetėlių, kurias kai kurios moterys naudoti baiminasi. Tokiu atveju galite būti tikros, kad naudosite labai švelnią kosmetikos priemonę, kurios pagalba galėsite išvengti bet kokių papildomų sunkumų. O visų svarbiausia, kad micelinis vanduo padės akimirksniu nuo jūsų veido odos veiksmingai nuvalyti visus makiažo likučius.

Kai visa kita nepavyksta, rinkitės profesionalus

Žinoma, kad kiekvienos iš mūsų oda yra labai skirtinga – ir skiriasi ne tik veido odos tipas, tačiau ir veido odos būklė. Tai reiškia, kad tai, ką mes kasdien naudojame ir išbandome, tikrai ne visuomet veikia taip, kaip to norėtume. Kartais ima atrodyti, kad patekome į visiškai beviltišką padėtį, kadangi išbandėme bene kiekvieną įmanoma mūsų odos tipui tinkantį kosmetikos produktą ir vis tiek nematome norimo rezultato. Tokiais atvejais labai praverčia kreiptis į šios srities profesionalus, kurie galėtų nustatyti pagrindines jūsų odos problemas, atliktų tyrimus ir parinktų pačias veiksmingiausias grožio priežiūros priemones, kartu su atitinkamomis jūsų odai būtinomis procedūromis.

Užs. Nr. 201

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą