Žemės grąžto nuoma grunto darbams

Dalintis:

Kasimo darbai reikalauja nemažai energijos ir pastangų. Žemės grąžtai leis visus kasimo darbus atlikti itin efektyviai ir lengvai. Nesvarbu, ar norite iškasti duobes, ar planuojate atlikti rimtesnį projektą, pavyzdžiui, tversite tvorą, nesunkiai įsitikinsite šios įrangos teikiama nauda. Žemės grąžtai puikiai tiks ir poledinei žūklei, kadangi prietaisas gali įveikti ne tik dirvą, bet ir ledą.

Žemės grąžtų tipai

Žemės grąžtai – puikus įrankis, padėsiantis iškasti bet kokio norimo gylio duobę. Šiuo grąžtu galėsite atlikti tiek mažesnės apimties, tiek didesnės apimties darbus sode, darže ar parkuose. Technika gręžia lygiai, nestrigdama už mažų akmenukų ar šaknų, todėl užtikrina darbų našumą, efektyvumą ir kokybiškus rezultatus. Planuojant pasinaudoti žemės grąžtų nuoma, galėsite rinktis iš pagrindinių šių grąžtų tipų:

  • Sraigtiniai žemės grąžtai, kitaip dar vadinami ratiniais, puikiai tiks buitiniams darbams. Šių grąžtų veikimas yra paprastas, bet norint iškasti didesnę duobę, reikės įdėti fizinių pastangų. Jei planuojate iškasti duobes, skirtas augalų sodinimui – tokio grąžto jums visiškai pakaks.
  • Elektriniai žemės grąžtai tiks tiek buitiniams, tiek profesionaliems darbams atlikti. Šių grąžtų darbą apriboja laidai, tad jeigu planuojate dirbti toli nuo elektros šaltinio, jums gali tekti pasirūpinti papildomu prailgintuvu.
  • Benzininiai žemės grąžtai taip pat tinka tiek buitiniams, tiek profesionaliems darbams atlikti. Šių grąžtų privalumas – nebūsite apriboti dirbti prie elektros šaltinio, tad galėsite dirbti iš bet kurios vietos.

Tiek elektriniais, tiek benzininiais grąžtais dirbsite sparčiau ir lengviau įveiksite kietesnius dirvos paviršius.

Žemės grąžto veikimo principas

Žemės grąžto konstrukcija yra paprasta: jis turi kotą, kurio viename gale yra rankena, o kitame gale – gręžimo peiliai. Sukant grąžtą, peiliai lengvai įgręžiami į dirvą iki norimo gylio, o vėliau grąžtas ištraukiamas su virš jo esančiu dirvožemio sluoksniu. Rezultatas – lieka apvali duobė. Žemės grąžtais darbuositės žymiai lengviau ir greičiau, nei su kastuvu. Šiuo grąžtu galėsite iškasti vienodo skersmens duobes. Žemės grąžtų pagalba galėsite atlikti įvairius kasimo darbus: medžių ir krūmų sodinimą, statybų darbus, tvoros stulpų sustatymus bei eketės iškasimui.

Užs. Nr. 161

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą