fbpx

Antras kartas nemelavo: Emilis Šileris iškovojo čempiono titulą

Dalintis:

Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate dėl geriausiojo vardo skirtingose svorio kategorijose kovėsi keturi tauragiškiai. Emiliui Šileriui pavyko iškovoti čempiono vardą ir užsitikrinti vietą Lietuvos jaunimo bokso rinktinėje.

Praėjusią savaitę Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 22 merginos ir 75 vaikinai, tarp kurių – trenerių Giedriaus Vaištaro ir Dainiaus Jokimaičio auklėtiniai Emilis Šileris, Nojus Samuilis, Vilhelmas Bredelis ir Deividas Jurkutaitis.

Svorio kategorijoje iki 64 kg Nojus Samuilis užėmė 3-iąją vietą, o iki 91 kg kategorijoje varžęsis Vilhelmas Bredelis liko 5-as. Svorio kategorijoje iki 81 kg kovėsi du tauragiškiai – Emilis Šileris ir Deividas Jurkutaitis. Pastarasis užėmė 5-ąją vietą. E.Šileriui nuosaikus ir tikslingas darbas atsipirko – jis iškovojo čempiono vardą.

– Pirmosios kovos II-ajame raunde Emilis varžovą iš Kauno nokautavo. Kitas varžovas atsisakė su Emiliu kovoti, todėl jis iškart pateko į finalą, kur teko kovoti su Vilniaus sporto centro auklėtiniu. Kova buvo sunki ir permaininga, tačiau Emilis parodė charakterį, – pasididžiavimo neslėpė treneris G.Vaištaras. Jis pridūrė, kad dėl šio titulo tikslingai dirbama jau ne vienerius metus – pernai čempionate Emilis pelnė 2-ąją vietą.

– Iš Emilio to ir tikėjomės, nes jis kelis metus demonstravo puikius rezultatus. Nors prieš čempionatą buvo susirgimų ir traumų, viskas pavyko puikiai, – detalėmis pasidalijo treneris.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą