Antrasis rimtas „Abu Dhabi Desert Challenge“ greičio ruožas – antroji R. Baciuškos vieta

Dalintis:

Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame „Abu Dhabi Desert Challenge“ ralyje antradienį sportininkams iš viso teko nuvažiuoti 327 kilometrus, o greičio ruožas driekėsi tarp Al Dhannaho miesto ir Mezairos. Pasaulio čempionato įskaitoje dėl kiekvieno taško kovojantys antrąją vietą šiuo metu užimantys Rokas Baciuška su šturmanu Oriol Vidal Montijano vien iš smėlynų sudarytą trasą įveikė per 3 val. 29 sek. ir finišavo antri.

„Challenger“ bagių klasėje besivaržantis lietuvis vakar ir vėl nusileido tik komandos draugui Austin Jones, nors, jo teigimu, ruožas buvo sunkesnis.

„Vietomis nesimato kopų pabaigos ir sunku nuspėti, ar nusileisime švelniai, ar aštriai, todėl nerizikuojam“, – sakė R. Baciuška ir pridūrė, kad konkurentai pamažu krenta iš žaidimo. Štai žemesnėje SSV klasėje lenktyniaujantis João Fereira apsivertė, keli bagiai patyrė avarijas.

Rokas Baciuška „Abu Dhabi Desert Challenge“. MCH photography nuotrauka

Trečiąjį Dakaro beduiną šiais metais Lietuvai parvežęs lenktynininkas jaučiasi ramus ir sako tikintis, kad atsargumas, šaltas protas gali, kaip įprasta, tapti pagrindiniu ginklu kovoje dėl titulo.

„Šiandien esame antroje pozicijoje, „Abu Dhabi Desert Challenge“ bendroje ir pasaulio čempionato įskaitose taip pat antri, tad viskas gerai. Manau, kad per tris likusias dienas visko gali būti“, – kalbėjo tauragiškis.

Rokas Baciuška „Abu Dhabi Desert Challenge“. MCH photography nuotrauka

„Abu Dhabi Desert Challenge“ tęsis iki kovo 2 d., o per penkis greičio ruožus lenktynininkams viso reikės nuvažiuoti apie 2000 kilometrų. Antrasis pasaulio ralio-reidų čempionato etapas dalyviams dovanoja neįkainojamą patirtį ir kopas, kopas, kopas.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą