Atsigavusi po koronaviruso „Tauragė“ grįžo į sporto salę

Dalintis:

COVID-19 pandemija sustabdė daugumos gyvenimus, pakeitė nusistovėjusią tvarką, tačiau profesionalios sporto lygos tęsia veiklą. RKL A divizione besivaržanti „Tauragės“ ekipa jau ne kartą šį sezoną buvo sustabdžiusi treniruočių procesą komandoje nustačius koronaviruso atvejų, bet dabar visi žaidėjai sugrįžę į rikiuotę ir komanda tęsia savo pasirodymus trečiojoje pagal stiprumą Lietuvos krepšinio lygoje. Savaitgalį tauragiškiams teko vykti į dvejas rungtynes: penktadienį – į Biržus, šeštadienį – į Kauną.

Penktadienį į Biržus atvykę „Tauragės“ krepšininkai rungtynių pradžioje atrodė neblogai ir pirmosios 10 minučių nuteikė optimistiškai (21:13). Visgi antrajame kėlinyje nepavyko sustabdyti varžovų sėkmingų atakų, o trečiajame puolime pavyko pelnyti tik 9 taškus. Visą ketvirtąjį kėlinį vyko atkakli kova, tačiau pabaigoje užtikrinčiau sužaidė „Biržai“ ir tauragiškiams teko pripažinti šeimininkų pergalę rezultatu 71:76. Pagrindinėmis pralaimėjimo priežastimis galima būtų įvardyti prastą pataikymą iš tolimos distancijos ir net 12 netaiklių baudos metimų. Komandoje tik du žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių – Gvidas Galinauskas ir Martynas Šeputis surinko po 18 taškų, taip pat Gvidas 9 kartus atkovojo kamuolį, o Martyno sąskaitoje – 10 kartų atkovotas kamuolys ir išprovokuotos 8 varžovų pražangos.

Šeštadienį Kaune laukė kova su iki tol be pergalių žengusiais „LSU-Atleto“ studentais. Rungtynių pradžia ir vėl buvo puiki, fantastiškai iš trijų taškų zonos atakavę tauragiškiai pirmąjį kėlinį susikrovė 13 taškų persvarą (31:18). Tačiau antrajame kėlinyje viskas apvirto aukštyn kojomis ir šeimininkų puolimo nesustabdę „Tauragės“ krepšininkai po dviejų kėlinių jau turėjo vieno taško deficitą (45:46). Antroji rungtynių pusė jau priklausė Tauragės komandai, toliau puikiai puolime žaidę tauragiškiai rungtynių pabaigoje savo patirtimi palaužė varžovus ir iškovojo užtikrintą pergalę 95:82. Pergalę lėmė įspūdingas pataikymas iš tolimos distancijos (12/22), o daugumos šių metimų autoriai – „Tauragės“ krepšininkai Martynas Šeputis (6/8) ir Matas Makauskas (4/6). Taip pat puikias rungtynes sužaidė Paulius Steikūnas, kurio sąskaitoje – 20 taškų, 8 kartus atkovotas kamuolys ir net 30 naudingumo balų.

Šį savaitgalį Tauragės komandos laukia dar dvi rungtynės išvykose: penktadienį su Plungės „Olimpu“, šeštadienį – su Ukmergės „Olimpu“.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą