fbpx

Autokroso čempionu tapo didele taškų persvara

Dalintis:

Pasibaigus Lietuvos autokroso čempionatui skelbiami preliminarūs rezultatai. Šis lenktynių sezonas tauragiškiui Tautvydui Urbai buvo ypač palankus.

Lietuvos automobilių sporto federacija skelbia preliminarius (komandos dar gali kreiptis dėl taškų perskaičiavimo) Lietuvos autokroso čempionato rezultatus.

„Mini buggy“ klasėje I vietos laimėtoju laikomas Ąžuolas Dungveckis, antrąją poziciją iškovojo Emils Mirošniks (Latvija). III vietoje – Adrijus Lugauskas.

„Junior 1000“ klasėje šiemet ir vėl rungėsi tauragiškė Raminta Jankauskaitė. Prizinės pozicijos jai pasiekti nepavyko – preliminariai pirmosios vietos laimėtojas yra Rytis Gurklys, treniruojamas Donato Krasausko, antras – Matas Zavarskis, trečia – vos 7 taškais į priekį išsiveržusi Skaistė Prašukaitė, Ramintą palikusi ketvirtoje pozicijoje. Tauragiškei tai neblogas rezultatas, pernai ši lenktynininkė čempionatą baigė šeštoje pozicijoje.

„Super 1600“ klasės nugalėtoju skelbiamas latvis Kaspars Silenieks. Jam ant kulnų mina šilališkis Irmantas Buivydas, trečioje pozicijoje – Edvinas Miknius.

„2000 Super“ klasėje I vietą iškovojo Tomas Skrodenis. Antroji pozicija atiteko Laurynui Paulauskui, trečioji – latviui Raiviui Grigorovičs.

Paulius Šniukas kol kas nurodomas kaip I vietos laimėtojas „Open 4500“ klasėje. Už jo rikiuojasi Edgaras Pauliukaitis ir Edgaras Urba.

Du tauragiškiai važiavo „Buggy 1600“ klasėje. Tautvydas Urba pirmas finišavo visuose čempionato etapuose, tad nugalėjo surinkęs 107 taškus. Antroje vietoje likęs Andrius Lugauskas surinko 75 taškus. Vos dviem taškais nuo jo atsiliko Saulius Žunda. 66 taškus surinkęs Kęstutis Krakys šiuo metu yra ketvirtoje pozicijoje.

T.Urba su K.Krakiu varžėsi ir Baltijos taurės varžybose. T.Urba ir čia tapo nugalėtoju, laimėjęs visus etapus. K.Krakys rungėsi tik dviejuose etapuose, todėl pagal surinktus taškus jam tenka VI vieta.