Autokroso sezonas baigėsi – į Tauragę parkeliaus du medaliai

Dalintis:

Paskelbti galutiniai Lietuvos autokroso čempionato ir Lietuvos autokroso pirmenybių bendrieji metiniai rezultatai. Du tauragiškiai iškovojo prizines vietas, o čempiono vardą jau antrąkart pelnė Tautvydas Urba.

Kaip skelbia Lietuvos automobilių sporto federacija, galutiniai autokroso sporto sezono rezultatai jau aiškūs. Pranešama, kad „Buggy 1600“ klasėje čempiono vardą jau antrą kartą iškovojo Tautvydas Urba. Šiemet jis jėgas išbandė ir Latvijos autokroso čempionate, kur dalyvavo dviejuose etapuose, kuriuose irgi finišavo pirmas. Tačiau be latviškosios lenktynių licencijos jo važiavimai buvo neįskaitiniai.

Toje pačioje klasėje važiavęs Kęstutis Krakys iškovojo III vietą. Jam sezonas buvo permainingas, netrūko techninių gedimų, tačiau pelnyti prizinę vietą padėjo stabilumas, dalyvaujant visuose čempionato etapuose. Neoficialiais „Tauragės kurjerio“ duomenimis, lenktynininkas savo bagį jau pardavė ir dairosi naujo lenktyninio žvėries kito sezono startui.

„Junior 1000“ klasėje „Opel Corsa“ važiavusi tauragiškė Raminta Jankauskaitė šiemet bendroje įskaitoje užima IV iš 8 dalyvių. Autokroso entuziastų vertinimu merginos meistriškumas trasoje akivaizdžiai aukštesnis nei ankstesniaisiais metais, tačiau kol kas vis pritrūksta automobilio galingumo – „Opel Corsa“ techniškai nusileidžia pirmąsias vietas iškovojusiems „Toyota Yaris“.

„Super 2000“ klasėje varžėsi skaudviliškis Simas Gudavičius. Jis važiavo trijuose čempionato etapuose ir visuose patyrė techninių gedimų, kurie sutrukdė pasiekti finišą. Iš 23 dalyvių jis liko 14-tas.

Lietuvos autokroso pirmenybių klasėje 2000 viename etape iš 5 dalyvavo Andrius Kubilius. Nors finišą jam pavyko pasiekti pirmam, pritrūko taškų aukštesnei pozicijai. Bendroje įskaitoje iš 23 dalyvių A.Kubilius liko 8-tas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą