fbpx

Badmintonininkams – septynios Žemaitijos taurės

Dalintis:

Šiuos sportinius metus pergalėmis baigė Tauragės sporto centro badmintonininkai. „Modulio“ sporto salėje surengtose Žemaitijos taurės IV (paskutinio) turo badmintono varžybose iki 13 metų amžiaus grupėje tauragiškiai laimėjo keturis pirmosios ir du trečiosios vietų medalius, o iki 17 metų grupėje – po vieną aukso ir sidabro medalį.

U-13 grupėje tarp berniukų stipriausias buvo Tauragės badmintonininkas Nojus Tenikaitis – jis laimėjo tris aukso medalius: vienetų, su tauragiškiu Pauliumi Alijošiumi – dvejetų ir su kelmiške A.Peleckyte – mišrių dvejetų varžybose.

Berniukų dvejetų varžybose tauragiškiai Augustas Dikšaitis ir Jogaila Altaravičius iškovojo trečiąją vietą, jiems įteikti bronzos medaliai.

U-17 grupėje taip pat puikiai žaidė tauragiškiai. Dovas Genys laimėjo pirmąją vietą, Dainoras Gudavičius – antrąją.

Taurės varžybų bendrai įskaitai buvo įskaičiuoti trijuose turuose pasiekti geriausi rezultatai. U-13 grupėje trimis taurėmis apdovanotas N.Tenikaitis. Jis pirmąsias vietas iškovojo vieneto, berniukų dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose.

U-17 grupėje trys taurės įteiktos D.Geniui – už aukščiausius rezultatus vienetų, vaikinų dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose. Vaikinų dvejetų taurė įteikta ir D.Genio partneriui D.Gudavičiui.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą