Baigėsi reguliarusis 3×3 vasaros lygos sezonas

Dalintis:

Praėjusią savaitę įvyko paskutinis, šeštasis, Tauragės 3×3 krepšinio vasaros lygos etapas. Jo metu komandos kovėsi dėl patekimo į geriausiųjų aštuntuką ­ir galimybės dalyvauti atkrintamosiose varžybose.

Kaip ir kiekvieną savaitę, susirinkusius žiūrovus džiugino įspūdingi varžybų epizodai ir emocijų lavina, kuri šįkart buvo ypač stipri. Kai kurioms komandoms kiekvienos rungtynės paskutiniame etape buvo žūtbūtinės. Vieni lygos favoritų – „Kigas ir kačiokai“ į paskutinį etapą atvyko pajėgiausios sudėties – „Raseiniuose“ žaidžiantys Jonas Levickas ir Benas Ilevičius prisijungė prie komandos lemiamu metu. Sužaidus visas varžybas turnyrinės lentelės viršuje ir toliau išliko Žygaičių jaunimo komanda YVA, su jais I–II vietas dalijasi svečiai iš Jurbarko ZTS. Praėjusių metų čempionai „Žalgiriniai“ liko III–IV vietoje, o „Kigas ir kačiokai“, kurie keletą etapų žaidė ne visa sudėtimi, liko penkti.

Likusios, 9–13 vietas užėmusios, komandos varžysis „Iššūkio“ taurėje, o aštuonių stipriausių komandų laukia ketvirtfinaliai, kurie bus žaidžiami iki 2 pergalių.

Jau šį penktadienį startuoja atkrintamosios varžybos, visi kviečiami į Taurų krepšinio aikštelę stebėti lemiamų kovų.

Parengė Rimantas Cemnalianskis

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą