fbpx

Emilis Šileris – stipriausias tauragiškis

Dalintis:

Praėjusią savaitę išrinktas stipriausias Tauragės moksleivis. Asmeninėse varžybose triumfavo Žalgirių gimnazistas Emilis Šileris.

Trečią kartą organizuotose varžybose dalyvavo trijų rajono mokyklų auklėtiniai tiek komandinėse, tiek asmeninėse rungtyse. Startavo stipruoliai iš Profesinio rengimo centro, Skaudvilės ir Žalgirių gimnazijų. Pasak vieno varžybų organizatoriaus Sigito Dzimido, šios varžybos – ne tik galios, bet ir psichologinio pasiruošimo įvertinimas.

– Planuojame, kad kitais metais prie vaikinų prisijungs ir merginos. Jos tikrai gali varžytis. Žinoma, svoriai merginoms būtų parenkami kiek lengvesni, bet jos taip pat verstų didelę traktoriaus padangą, temptų automobilį, keltų ir neštų svorius. Džiaugiuosi, kad Profesinio rengimo centro komanda jau trečius metus niekam neužleidžia pirmosios vietos ir itin azartiškai dalyvauja varžybose, – sakė S.Dzimidas.

Tauragės PRC nuotrauka

Organizatorių teigimu, šiemet kai kurie dalyviai nesusitvarkė su emocijomis ir nepajudino automobilio iš vietos, kitiems neklausė pirštai ir nepavyko atversti padangos.

– Labai azartiška ir įtraukianti kova. Stengiasi ne tik žaidėjai, bet ir palaikymo komandos, – sakė pašnekovas.

Tauragės PRC nuotrauka

Susumavus visų rungčių rezultatus, pajėgiausia buvo Tauragės profesinio rengimo centro stipruolių komanda, aplenkusi Skaudvilės ir Žalgirių gimnazistus. Asmeninėse varžybose nugalėjo Emilis Šileris iš Žalgirių gimnazijos. Antras liko Eimis Bikneris iš profesinio rengimo centro, trečias – žalgirietis Lukas Nieva.

Lapkritį stipruolio konkursas vyks Skaudvilės gimnazijoje, o gruodį – Žalgirių gimnazijoje. Dalyvauti kviečiami visi sportuojantys ir savo jėgomis pasitikintys moksleiviai.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą