Gimnazija gavo naudotą stadiono dangą – tereikia išvalyti

Dalintis:

„Versmės“ gimnazija iš Lietuvos futbolo federacijos gavo dirbtinę stadiono dangą. Tačiau patiesti jos dar negali, mat ji naudota – pirmiau reikia ją išvalyti.

„Versmės“ gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas Alvydas Skurdelis prašo pagalbos padėti išvalyti dirbtinę stadiono dangą. Pasak mokytojo, iš dangos ritinių reikia išberti granules ir žvyrą bei juos vėl susukti. Tai padaryti galima kranu. Ritinys sveria apie 1,5 tonos, o vienas net 9 tonas.

– Dirbtinę dangą gavome iš Lietuvos futbolo federacijos. Tarpininkavo Tauragės apskrities futbolo federacija. Danga atgabenta iš sostinėje esančio stadiono. Jau susitarėme su viena įmone, kad paklos dangą, tačiau ji turi būti išvalyta. Bėda ta, kad dangą nuo stadiono nuėmusi estų įmonė prieš nuimdama jos neišvalė, – sakė A.Skurdelis.

Apie prašomą pagalbą mokytojas paskelbė feisbuke, tačiau kol kas niekas nepasisiūlė padėti.

Anot A.Skurdelio, dalis Lietuvos futbolo federacijos gautos dirbtinės dangos pažadėta lopšeliui-darželiui „Kodėlčius“. Tačiau šios įstaigos direktorė Lina Kymantienė vakar patikino, kad kol kas neturi informacijos, ar tikrai ją gaus.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą