Iš pramonės įmonių spartakiados – 8 prizinės vietos

Dalintis:

Birželio 19–20 dienomis Šventojoje, poilsio bazėje „Energetikas“, po dvejų metų karantininės pertraukos surengtos jubiliejinės, 25-osios, Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės, į kurias atvyko per 500 pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos. Tarp jų – ir gausi Tauragės šilumos tinklų komanda, šiose žaidynėse dalyvaujanti nuo pat jų rengimo pradžios.

Tiesa, šiemet dėl pandemijos pasekmių į renginį susirinko mažiau dalyvių nei įprasta, tačiau tai organizatoriams nesutrukdė sukurti šventiškos nuotaikos. Žaidynėse dalyvavo 13 komandų iš šilumos ūkio, chemijos pramonės, elektros energetikos, kitų įmonių.

Dalyviai varžėsi įvairiose individualiose ir komandinėse rungtyse: sportinės žūklės, rinktinių ir šeimų tinklinio, virvės traukimo, rąsto pjovimo, bėgimų įvairiose amžiaus grupėse, vaikų ir suaugusiųjų kvadrato, kliūtinio bėgimo ir kitų.

Šiemet rezultatyviausia buvo Elektrėnų komunalinio ūkio komanda, iškovojusi net 42 prizines vietas. Neblogai sekėsi ir tauragiškiams – iškovotos 8 prizinės vietos.

Bene įspūdingiausia rungtis buvo rąsto pjovimas – čia varžėsi ir vyrai, ir moterys. Tauragiškiai (nieko keisto, medieną kurui šioje įmonėje moka ruošti visi) buvo nepralenkiami – abiejose kategorijose iškovotos pirmosios vietos. Rąstą pjovusios Tauragės šilumos tinklų atstovės APilypienė ir I.Bartkienė pademonstravo neįtikėtiną rezultatą – truko vos 19 sekundžių. Gausių aplodismentų sulaukė ir žaidynių taurę laimėjo rąstą pjovę tauragiškiai A.Venckaitis ir V.Naureckas.

Tauragės šilumos tinklų nuotrauka

Pirmoji vieta iškovota ir šeimų tinklinio varžybose. Šaškių žaidynėse neįveikiamas buvo tauragiškis S.Šturma (taip pat iškovota pirmoji vieta).

Antrąsias vietas tauragiškiai iškovojo tinklinio, virvės traukimo ir asmeninio bėgimo varžybose. Pastarosiose antrosios vietos medaliais pasipuošė I.Karbauskienė ir V.Macaitis.

Šių metų žaidynėse dėl saugumo buvo atsisakyta bendrų renginių ir kai kurių komandinių varžybų, tačiau organizatoriai į pirmąją pokarantinę federacijos sporto šventę pažvelgė kūrybiškai ir pakvietė visas komandas šeštadienio vakarą paplūdimyje dalyvauti sąspietyje – laikantis saugių atstumų sušoktas vilties šokis „Jerusalema“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą